Busko-Zdrój. Wyrzuciła psa z czwartego pietra, bo... szczekał. Zwierzę nie przeżyło

Do szokującej historii doszło w piątek nad ranem w jednym z mieszkań w Busku-Zdroju.
 pixabay

- Około godziny 5 rano dostaliśmy sygnał od mieszkańców jednego z bloków o tym, że najpierw słychać było szczekanie psa w mieszkaniu na czwartym piętrze, a potem za oknem ludzie słyszeli głuchy odgłos jak po uderzeniu o ziemię i dźwięk skamlenia zwierzęcia - opowiadał Tomasz Piwowarski, oficer prasowy buskiej policji.

Stróże prawa, którzy przybyli na miejsce znaleźli przed blokiem martwego już - niestety młodego psa. - Ustaliliśmy, że zwierzę należało do 39-latki. Kobieta była w mieszkaniu i była nietrzeźwa, miała około 3 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami najpierw mówiła, że zwierzę jej uciekło, a potem, że nie wie co się z nim stało. "Dociśnięta" przez funkcjonariuszy przyznała, że wyrzuciła psa przez balkon z czwartego piętra, bo zwierzę szczekało i niszczyło jej meble - tłumaczył Tomasz Piwowarski.

W mieszkaniu byli też dwaj synowie kobiety - 18-latek i 11-latek. Obaj, w chwili zdarzenia, spali. Pies, około dziewięciomiesięczny kundelek został przekazany lekarzom weterynarii, ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która do odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci zwierzęcia. - Gdy 39-latka wytrzeźwieje czeka ją rozmowa z policjantami. prawdopodobnie usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem za co grozi nawet pięć lat więzienia - zaznaczał Tomasz Piwowarski.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!

ZOBACZ TAKŻE: FLESZ SMOG SKRACA ŻYCIE

Źródło:vivi24

Wideo

elzem

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.12.2018, 04:41

J

10.12.2018, 15:52

Na jakim osiedlu się wysarzyl ten dramat? Chociaż jakiś inicjaly tej kobiety.

09.12.2018, 06:49

Ja jestem ciekawa co dzieci powiedziały jak się obudziła a psa nie ma do go wyrzuciła z czwartek piętra i po winna dostać dożywocie za to co zrobiła temu psowi

09.12.2018, 04:42

Dziwię się policjantom że po wejściu do mieszkania tej koorły nie wyrzucili przez balkon.

09.12.2018, 00:07

Ty medo pijacka ty brak mi słów za to co zrobilas mam badzuwje ze to czytasz zycze ci wszystkiego najgorszego za to co uczynilas

08.12.2018, 22:49

Ja jestem ciekawa co na to dzieci powiedziały jak zobaczyły że psa nie ma

08.12.2018, 22:47

Biedne dzieci...matka patola, pijaczka i zabójczyni...

08.12.2018, 16:47

Odrazu do więzienia! Jak można tak traktować niewinne stworzenie ktore nawet nie ma jak sie obronić. Ładny przykład dla dzieci! Napewnk wyrosną na pożądanych ludzi;))))

08.12.2018, 11:59

Oby została ukarana a nie tylko zawias !! Alkohol i dzieci no i wszystko jasne!! Nie ma zmiłuj pewnie nie raz sie wydarła na dzieciaki a psina też swoje przeszła.. Ukarać!!!

08.12.2018, 08:39

Mogli ją też wyje za okno tą 39 latkę.

08.12.2018, 08:00

TAKIE SĄ NIESTETY WSZYSTKIE KOBIETY - CZŁOWIEK BY TAK NIE POSTĄPIŁ

08.12.2018, 02:13

Busko to nie miasto to styl życia, monopolowe otwarte 24h, jeden gorszy od drugiego, pies bez powodu tak się nie zachowuje tym bardziej śmiało można powiedzieć że są najlepszymi przyjacielami.. wyrzuciła psa? mogla odrazu porządek i z dziecmi zrobic bo z nią nie pili tylko spali, przecież to k**wa nie logiczne? ale w tym mieście mnie już nic nie zdziwi...

07.12.2018, 20:49

takiej k...ie wiezienie z sadystycznymi osadzonymi zeby jej dwa razy dziennie wpieprzyli i powiesili na najwyzszym haku

07.12.2018, 20:32

buskozdroj.naszemiasto.pl
Mieszkańcy Buska-Zdroju pilnujcie, BARDZO PROSZĘ, aby ta ohydna i prymitywna osoba nie zdołała uniknąć maksymalnej kary, nie w zawiasach, a w realnym zamkniętym więzieniu. To nie jest istota ludzka, to parszywa karykatura tylko podobna do ludzi. Wyeliminować takiego parcha na dłuższy czas z Waszej społeczności. Jeszcze raz bardzo o to proszę.

07.12.2018, 18:44

Żebyś zdechla tego ci życzę

07.12.2018, 17:01

q

07.12.2018, 16:21

Zapomniała mu założyć spadochron. To przez alkohol i roztargnienie poranne.

07.12.2018, 16:14

Polski rząd powinien w koncu wziąć sie porządnie za ustawę, która wprowadzi surowszy wymiar kary, za takie czyny...

07.12.2018, 15:55

Kara zdecydowanie za mała. Powinno się wprowadzić surowszy wymiar kar dla ludzi znęcających się nad zwierzętami.

07.12.2018, 15:30

WREDNE PUSTE GŁUPIE BABSKO. Sama sobie wyskocz!!!!!!

07.12.2018, 15:24

kara powinna być surowa