Wybierz region

Wybierz miasto

  An Dreo & Karina

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  17:30 Poniedziałek, 7 marca

  • Wstęp wolny

  AN DREO & KARINA to jedyny na świecie cover Al Bano & Romina Power, który od 15 lat cieszy się dużą popularnością w Polsce jak i zarówno w różnych zakątkach świata. Występowali m. in. na scenach USA, Malty, Czech, Słowacji i wielu innych.

  Zdobyli główną nagrodę na Europejskim Festiwalu Coverów.
  AN DREO & KARINA jako nieliczni z zespołów coverowych zostali zaproszeni do zagrania wspólnego koncertu z 50-cio osobową Orkiestrą Symfoniczną na Festiwalu Kultury Włoskiej. Wielokrotnie gościli w programach telewizyjnych największych polskich stacji.
  Mają na swoim koncie trzy płyty z największymi przebojami Al Bano & Romina Power. Najnowszą płytę "Sempre, Sempre" będzie można nabyć po koncercie a dla chętnych duet będzie rozdawał widokówki ze zdjęciem.
  AN DREO & KARINA to nie tylko cover, tworzą i piszą własną muzykę. Mają swój autorski projekt w języku polskim nazwą ANKARA, płytę "Więcej nas", kilka utworów singlowych i kilka teledysków. Obecnie pracują nad drugim albumem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Zobacz koniecznie

  Rolnik szuka żony - Sezon 6. Znamy uczestników! Do którego z nich powinnaś napisać list? QUIZ