Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Walentynkowy

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  17:00 Wtorek, 14 lutego

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na koncert walentynkowy w wykonaniu zespołu "Moja Szkatułka"

  Jest to akustyczny koncert podczas, którego można usłyszeć utwory z repertuaru zespołu „ANAWA”, którego liderem był Marek Grechuta. Zespół wykonuje również autorskie kompozycje Arkadiusza Boryczki do tekstów poetyckich m.in. Jamesa Joycea, Jerzego Ficowskiego.

  W koncercie biorą udział profesjonalni muzycy:
  - gitarzysta i pomysłodawca koncertu Arkadiusz Boryczka (Arkadiusz Boryczka jest współtwórcą projektów „Pamiętam. Katyń 1940” i „Solidarność” – do obu tych projektów zostały nagrane płyty muzyczne, których jest ich autorem; muzycznie współpracuje z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie);
  - skrzypaczka Joanna Giemzowska-Pilch – współpracowała z Markiem Grechutą i grała na skrzypcach w zespole „Anawa”;
  - Oskar Hudyka – wokalista, który na co dzień śpiewa w krakowskim zespole Soul’n’Voices;
  - kontrabasista Adam Tadel - student Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu, uczestnik warsztatów ( m.in. Jazz Camp Jaworki ) jak i festiwali jazzowych i konkursów (Tarnów International Jazz Contest, RCK Pro Jazz Kołobrzeg), osiągnięcia Indywidualne: Osobowość Regionu na 4th Azoty Tarnów Jazz Contest, wyróżnienie w kategorii solowej na 4;
  - Sylwester Malinowski – gra na instrumentach perkusyjnych, współpracował z wieloma muzykami oraz z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ; absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Polskie reality show. Czy pamiętasz ich bohaterów? A może próbujesz zapomnieć? QUIZ