Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyczny Tygiel Kultur - Busko-Zdrój, Solec-Zdroj - dzień 5

  Bristol ****ART & SPA Sanatorium
  Busko-Zdrój, ul. 1 Maja/1, +48 88 555 44 14

  Piątek, 2 października

  • Brak informacji o cenie

  Lokalna Organizacja Turystyczna "Moc Ponidzia" pozyskała fundusze na realizację Festiwalu "Muzyczny Tygiel Kultur" z Narodowego Centrum Kultury.
  Do realizacji tego przedsięwzięcia zaprosiła partnerów tj. Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku- Zdroju, Sanatorium Bristol, Urząd Gminy w Solcu -Zdroju.
  Festiwal będzie prezentował zupełnie nową aktywność łącząc ofertę kulturalną z wartością terapeutyczną, jaką niesie za sobą leczenie dźwiękiem. Festiwal ma uzmysłowić jak ważną rolę w życiu odgrywa muzyka. Wydarzenie przy udziale artystów z różnych części świata, których muzyka niesie za sobą wpływy różnych kultur: klasyczne formy z jazzem, folklor z muzyką elektroniczną, pozostawia miejsce na improwizację jako przejaw artystycznej ekspresji. Festiwal będzie obejmował różne formy aktywności, począwszy od kameralnych spotkań warsztatowych oraz koncertów na dachu budynku sanatorium, po duży koncert galowy w sali widowiskowej BSCK.
  Festiwal ma na celu edukację muzyczną społeczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem obszarów wiejskich. Umożliwi on osobom utalentowanym muzycznie poznanie nowych gatunków muzycznych, otworzy przed nimi nowe perspektywy, dając możliwość obcowania z najlepszymi profesjonalistami w dziedzinie muzyki, umożliwi również poznanie różnych kultur muzycznych. Zaangażowanie młodych środowisk twórczych, którzy swym udziałem i zaangażowaniem pokażą odbiorcom jak ogromne znaczenie ma sztuka na rozwój osobisty. Innowacyjna forma przekazu pozwoli na odkrywanie nowych przestrzeni, nie tylko w sztuce, ale też pokaże jak kreatywnie wykorzystywać elementy muzyki w codziennym życiu,

  Oferta festiwalu jest różnorodna, przeznaczona dla różnych grup wiekowych. Warsztaty zrealizowane w świetlicach wiejskich z doświadczonymi muzykami pozwolą na wyrównanie szans w dostępie do kultury innych regionów, młodzieży wiejskiej.

  W programie:
  Miejsce: Bristol Art SPA Sanatorium
  Koncert pod gwiazdami
  * opcjonalnie z powodu pogody koncert odbędzie się w Klubie hotelowym.
  Po koncercie bajkowanie przy kominku pt. "Historie Niesamowite"

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Zobacz koniecznie

  Rolnik szuka żony - Sezon 6. Znamy uczestników! Do którego z nich powinnaś napisać list? QUIZ