Wybierz region

Wybierz miasto

  Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej - Andrzej Poniedzielski 2015

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  09:00 Piątek, 11 grudnia

  • Wstęp wolny

  Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej „Andrzej Poniedzielski 2015”, organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju.

  Jest to już VIII edycja konkursu poświęconego znanym twórcom piosenek poetyckich (w ubiegłych latach gościliśmy Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, żonę Jonasza Kofty panią Jagę Koftę, córkę Agnieszki Osieckiej, panią Agatę Passent). Tym razem zagości u nas nasz krajan, bo urodzony w Iwaniskach w województwie świętokrzyskim autor ponad 200 piosenek poetyckich, bard, scenarzysta, reżyser, twórca kabaretowy, założyciel kabaretu „Przechowalnia” w Łodzi, wreszcie aktor Teatru Ateneum w Warszawie i Mistrz Mowy Polskiej - Andrzej Poniedzielski . Nieprzypadkowo jest on bohaterem naszego festiwalu. W tym roku właśnie przypada 40 rocznica jego twórczości artystycznej. Nasz Gość honorowy będzie również przewodniczyć obradom Jury, które oceniać będzie prezentacje młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Zobacz koniecznie

  Rolnik szuka żony - Sezon 6. Znamy uczestników! Do którego z nich powinnaś napisać list? QUIZ