Wybierz region

Wybierz miasto

  Piękni i Młodzi

  Klub Underground
  Chruszczyna Wielka, ul. Kazimierza Wielka/-

  20:00 Sobota, 30 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Piękni i Młodzi:
  Grupa Piękni i Młodzi pochodzi z Łomży. Tworzą ją trzy osoby: Magda i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Dawid i Magda są małżeństwem od kilku lat i mają córkę Gabrysię. Magda nie zrezygnowała ze swojego zawodu i na co dzień jest higienistką stomatologiczną. Piękni i Młodzi zaczynali jako zespół weselny, a obecnie są prawdziwymi gwiazdami muzyki tanecznej. Grają kilka koncertów tygodniowo, a kluby wypełnione są po brzegi. W 2014 roku grupa wystąpiła w siódmej edycji programu „Must Be The Music, gdzie zaśpiewali utwór „Kocham się w Tobie”.
  Magdalena – liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie. To jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych.
  Daniel – najmłodszy i podobno najprzystojniejszy (!) wokalista w całym zespole. Świetnie pisze teksty. Obecnie jeszcze student korzystający z pełni życia...
  Piotrek – Dusza człowiek!!! To dzięki niemu bezpiecznie dojeżdżają i nie spóźniają się na koncerty. Jest również DJ-em oraz realizatorem dźwięku podczas koncertów.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Polskie reality show. Czy pamiętasz ich bohaterów? A może próbujesz zapomnieć? QUIZ