Cheerleaderki z BSCK Perfekty Master Junior z sukcesami w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Michał Kolera
Cheerleaderki z Buska-Zdroju zajęły dobre miejsca w klasyfikacji Pucharu Polski i będę reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy, które w 2022 roku odbędą się w Atenach.

20 listopada w Targach Kielce odbył się Finał Pucharu Polski w Cheerleadingu Sportowym. Puchar Polski PZSC to cykl czterech turniejów w roku 2021 roku w Karczewie, Łochowie, Busku Zdroju oraz Kielcach, w którym zawodnicy rywalizują o punkty w klasyfikacji generalnej, aby w finalnie zdobyć Puchar Polski oraz nominację na Mistrzostwa Europy 2022 w Grecji, w Atenach.

BSCK Perfekta Master Junior wzięła udział we wszystkich czterech turniejach. W Finale w Kielcach tancerki zdobyły jeden złoty i dwa srebrne medale , a suma punktów we wszystkich turniejach Pucharu Polski dała następujące wyniki w klasyfikacji generalnej.

1. miejsce w kategorii cheer jazz junior zdobyła Mini Drużyna
2. miejsce w kategorii cheer jazz junior zdobyła Drużyna
3. miejsce w kategorii cheer jazz junior zdobył Duet Sara Zdziebło i Zuzanna Pyrz.

Dzięki swoim wynikom tancerki Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zdobyły kwalifikację do startu w Grecji na Mistrzostwach Europy i po raz kolejny już będą reprezentować Polskę.

Wielkie brawa za ten wynik dla tancerek i trenerów Sylwany Patłaszyńskiej i Arkadii Dziarmagi.