Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 19, w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury wystąpi Danuta Błażejczyk. Koncertowi popularnej piosenkarki, inaugurującemu ogólnopolską trasę jubileuszową - Danuta Błażejczyk obchodzi właśnie 30-lecie pracy artystycznej - patronuje „Echo Dnia”.

W programie znajdą się zarówno największe przeboje pieśniarki, jak i utwory premierowe. Sobotni koncert poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Anna Popek. Gościnnie zaśpiewa Anna Lubańska, a solistkom będzie akompaniował Darek Janus Band. Bilety na „Koncert jubileuszowy” Danuty Błażejczyk, w cenie 25 złotych, można kupić już w przedsprzedaży - w Centrum Informacji Turystycznej, na parterze Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

(ALI)

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!