Wybierz region

Wybierz miasto

  Ania Wyszkoni - Koncert na 20-lecie

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  19:00 Piątek, 10 czerwca

  • 50zł

  Jubileuszowa trasa koncertowa 20/20

  Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojow, nagrod i wyrożnień oraz blisko poł miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: "Pan i Pani" i "Życie jest w porządku", uzyskały status podwojnie platynowych. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

  Koncerty Ani Wyszkoni są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii. Artystce towarzyszy zespoł znanych i doświadczonych muzykow. Podczas trasy koncertowej "20/20" Ania wykonuje swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie. Serdecznie zapraszamy na koncerty!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ