Wybierz region

Wybierz miasto

  Europejskie Dni Dziedzictwa 2016 - 72. rocznica śmierci partyzantów i żołnierzy AK

  Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie
  Nowy Korczyn, ul. tarnowska/5

  11:50 Wtorek, 13 września

  • Wstęp wolny

  We wtorek 13 września o godz. 11.50 zapraszamy do udziału we Mszy św. polowej na cmentarzu wojennym przy ul. Farnej w Nowym Korczynie z okazji uroczystych obchodow 72. rocznicy śmierci partyzantow i żołnierzy AK w regionie.
  Zbiorka uczestnikow o godz. 11.30 pod pomnikiem, na tzw. Gościńcu Czarkowy – Żukowice, zwanym Drogą Marszałka Jozefa Piłsudskiego zlokalizowanym przy drodze Nr 353016T Czarkowy - Gościniec. W programie m.in. wystawienie posterunku honorowego, powitanie gości, Msza święta polowa, przemowienia okolicznościowe, składanie wieńcow, odegranie Pieśni Reprezentacyjnej Wojska Polskiego „Pierwsza Brygada” przez Orkiestrę Dętą, prezentacja utworow muzyczno-poetyckich przez uczniow i orkiestrę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ