Wybierz region

Wybierz miasto

  Exaited

  Klub Stodoła
  Czarnocin, ul. Sokolina/5

  10:00 Niedziela, 27 marca

  • Brak informacji o cenie

  Exaited:
  Autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Mieszanka nowoczesnych stylow muzycznych i tanecznych utrzymana w rytmach dance electro czy r'n'b jest cechą charakterystyczną dla tworcow zespołu. Wspołpracę zapoczątkował utwor „Taką chciałeś mnie” prezentowany w radiach lokalnych w 2005 roku. Pierwszy oficjalny singiel „Nie chcę”, wydany w roku 2006, to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną.
  W 2008 roku zespoł zadebiutował na scenie wielkiej imprezy Radia Eska „Hity na Czasie” z kolejnym singlem „We Can Dance”, ktory już po krotkim czasie okazuje się letnim hitem i pozostaje w czołowce list radiowych m.in. gorącej dwudziestki radia Eska czy Planeta Fm.
  „Show Me Your Affection” okazuje się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Zespoł zaproszony po raz drugi na imprezę Eski w Warszawie w 2009r wystąpił na scenie obok największych zagranicznych gwiazd muzyki dance. Wyjątkowy utwor „Sunshine” otworzył drzwi do wytworni w Barcelonie.
  Hiszpańscy producenci, zainteresowani wspołpracą, stworzyli z zespołem odrębny projekt pod nową nazwą Ines. Tak kolejna propozycja „Believe” (w remixie Dj Nitro feat Ines) zagościł na europejskich listach radiowych w 2011r. „Naucz mnie kochać” (2012) to bardziej osobista propozycja Agnieszki. Utrzymana w stylu pop doskonale wpasowuje się w szereg utworow sentymentalnych nagranych we wcześniejszych latach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ