Wybierz region

Wybierz miasto

  II Orszak Trzech Króli

  Kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
  Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza/3

  10:15 Wtorek, 6 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Po raz drugi Orszak Trzech Kroli przejdzie w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej. Już o godz. 10.15 rozpocznie się krotki Koncert kolęd w wykonaniu choru cerkiewnego „Dzwony Podola” z Kijowa.

  - „Podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się za wszystkich Mieszkańcow oraz za Władze samorządowe naszego Miasta i Gminy. Po tej Mszy św. wyruszy Orszak Trzech Kroli – radosny przemarsz ze śpiewem kolęd z kościoła na Rynek, a następnie do szopki przy Domu Siostr Służebniczek” – mowi ks. Michał Haśnik, wikariusz.

  W rolę krolow wcielą się: Krzysztof Lipiec (poseł na Sejm), Łukasz Maderak (Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka) i Jarosław Klimczyk (Zarządca Cmentarza).

  Dzieci będą przebrane za krolow i krolowe. Wszyscy otrzymają korony i śpiewniki z kolędami. Będą cukierki i inne atrakcje.

  Od godz. 10.00 i po Orszaku będzie można nabywać płyty CD z kolędami w wykonaniu choru z Kijowa. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na zakup ciepłych ubrań, ktore zostaną przewiezione na Ukrainę, gdzie trwa wojna.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ