Wybierz region

Wybierz miasto

  IX Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  09:00 Piątek, 2 grudnia

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na IX edycję Ogolnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej „Marek Dutkiewicz 2016”,

  Imprezę objęły honorowym patronatem władze wojewodzkie, samorządowe i Kuratorium Oświaty w Kielcach. Gościem Honorowym będzie wybitny autor tekstow piosenek, literat, scenarzysta, dziennikarz i wydawca, a także osobowość telewizyjna - juror w telewizyjnym widowisku Fabryka Gwiazd. Będzie on przewodniczyć Jury oceniającego 27 podmiotow wykonawczych - finalistow z siedmiu wojewodztw prezentujących się w trzech kategoriach wiekowych. Zapowiada się zatem wysoki poziom i zacięta rywalizacja.


  Patronat medialny nad turniejem sprawuje: TV Świętokrzyska, Radio Kielce, Echo Dnia, TV Ponidzie, Tygodnik Ponidzia. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest życie pojęte jako postęp, rozwoj i ciągła praca nad sobą – „Żyje się, wiesz/ tylko po to, by biec/ niech nie chwyci cię rdza” apeluje autor śpiewanych tekstow. Postarajmy się jednak w tym naszym ciągłym biegu, na chwilę zatrzymać, aby, słuchając takich piosenek jak: „Krolowie życia”, „Za ostatni grosz”, czy „Chodź pomaluj mi świat” zachwycić się na nowo życiem… Zapraszamy mieszkańcow Buska, młodzież szkolną i kuracjuszy na niezwykłą przygodę z piosenką Marka Dutkiewicza!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ