Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret pod Wyrwigroszem

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Aleja Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  16:30 Niedziela, 22 lutego

  • 40zł

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, ktory odbędzie się 22 lutego 2015r. (niedziela) o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, al. Mickiewicza 22, 28-100 Busko-Zdroj.

  Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretow w Polsce. Występuje w czworkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski.

  W procesie tworczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variate” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki.

  Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnostwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru :)

  Bilety można nabyć w kasie BSCK, Centrum Informacji Turystycznej (al. Mickiewicza 22, tel. 41 370 10 22) i na stronie internetowej biletynakabarety.pl

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ