Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Kapeli Czerniakowskiej

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  17:00 Piątek, 23 października

  • 20zł

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncert Kapeli Czerniakowskiej, ktory odbędzie się 23 października 2015 o godzinie 17:00 w sali widowiskowej BSCK.

  Kapela Czerniakowska - polska grupa muzyczna wykonująca utwory z obszaru folkloru miejskiego, założona w 1968 r przez Sylwestra Kozerę obecnie kierownika artystycznego Kapeli ale także znakomitego muzyka, aranżera , autora tekstow
  Od 1971 zespoł zrealizował około 40 nagrań archiwalnych , kilkaset programow telewizyjnych i radiowych. Podczas swojej działalności artystycznej Kapela zdobyła trzy złote płyty nadane przez Polskie Nagrania. Zespoł przemierzył tysiące tras koncertowych w Polsce i za granicą, rozsławiając folklor warszawski na całym świecie.
  Zespoł wspołpracował rownież z wieloma znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej. Obecnie wykonując autorskie przeboje. Kapela podejmuje rownież nowe wyzwania wspołpracując z wykonawcami muzyki hip-hop i rap, z ktorymi wspolnie nagrali piosenkę Pierwszy Sierpnia. Wystąpili także gościnnie w utworze Poczekalnia Dusz, ktory nagrany został przez raperow Sokoła i Pono. Kapela Czerniakowska wykona przed Państwem przeboje z repertuaru ktory jest Państwu dobrze znany i ktory na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki rozrywkowej a ktory z pewnością przywoła wspomnienia i legendy z dawnych lat.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ