Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Szkoły Muzycznej

  Sanatorium Marconi
  Busko-Zdrój, ul. Park Zdrojowy/, +48 41 370 31 51

  16:00 Piątek, 6 lutego

  • Wstęp wolny

  W piątek 6 lutego 2015 roku o godzinie 16 w Sali Koncertowej Sanatorium Marconi odbędzie się Koncert uczniow krakowskiej Państwowej Ogolnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Fryderyka Chopina. To Szkoła z tradycjami założona w 1946 roku. Mieści się przy ulicy Basztowej 6, w krolewskim mieście Krakowie. Uczniowie i profesorowie tej Szkoły zaliczani są do czołowki tego typu kształcenia w Polsce. Wystarczy wspomnieć, że w ubiegłych latach, uczniowie POSM Krakow zdobyli kilkadziesiąt nagrod na konkursach międzynarodowych i w konkursach ogolnopolskich.

  Cieszymy się, że ci młodzi instrumentaliści już drugi raz przyjęli zaproszenie buskiej szkoły muzycznej i odwiedzą nasze miasto.

  W piątkowej audycji zaprezentuje się: Trio instrumentalne w składzie: Ewa Kowalska - skrzypce, Weronika Sieklucka - flet, Elżbieta Mąkowska - fortepian, a także soliści: Wojciech Paluch - skrzypce, Łucja Chyrzyńska - flet, Wilhelm Pilch - fortepian, Weronika Wyka - skrzypce. Młodym muzykom akompaniować będzie prof. Iwona Korepta.

  Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ