Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert zespołu man-tra

  Sanatorium Marconi
  Busko-Zdrój, ul. Park Zdrojowy/, +48 41 370 31 51

  15:00 Wtorek, 1 grudnia

  • Wstęp wolny

  man-tra

  Zespoł "Man-Tra", to grupa przyjacioł, ktorzy znajdując ukojenie w dźwiękach starożytnych mantr, postanowili podzielić się otrzymanym skarbem z innymi. Do roku 2008 działalność zespołu opierała się głownie na spotkaniach i śpiewaniu we własnym gronie, oraz wśrod znajomych. Były one przerywane nielicznymi kameralnymi koncertami. Jesienią 2008 roku z inicjatywy i zachęty Anny Fijałkowskiej zespoł rozpoczyna regularne proby i w szybkim czasie kształtuje repertuar.

  Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu "mantra", ktory nie bez znaczenia został przedzielony pauzą, ponieważ słowo to składa się z dwoch członow: "Man" - o znaczeniu umysł, oraz "tra" - o znaczeniu wznosić. Zatem całe wyrażenie określa wyniesienie umysłu ponad sprawy codzienności i problemy otaczającego świata do stanu odpoczynku, ukojenia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ