Wybierz region

Wybierz miasto

  Kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat

  Chmielnickie Centrum Kultury
  Chmielnik, ul. Starobuska/10, +48 41 354 23 97

  Od 4.10.2016 do 7.10.2016

  • Brak informacji o cenie

  Gmina Chmielnik oraz Ośrodek Edukacyjno – Muzealny „Świętokrzyski Sztetl” w Chmielniku zapraszają do udziału w konferencji naukowej oraz na wystawy i projekcje filmowe w ramach projektu pn. „Kto ratuje jedno życie - ratuje cały świat”, od 4 do 7 października 2016.

  W ramach Spotkań z Kinem o Żydowskich Wątkach aktorzy Robert Więckiewicz i Zbigniew Waleryś spotkają się z młodzieżą szkoł z terenu wojewodztwa świętokrzyskiego. Będą także warsztaty: filmowe, plastyczne, interpersonalne.

  Organizowane wydarzenie do efekt realizacji zadania publicznego - konkursu pn. „Wsparcie wymiaru samorządowego i obywatelskiego polskiej polityki zagranicznej 2016”, ktorego celem jest ukazanie wkładu Polakow w ratowanie Żydow w okresie niemieckiej okupacji Polski w II wojnie światowej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ