Wybierz region

Wybierz miasto

  Malarstwo - Iwona Stachura

  Galeria Sztuki Zielona /BWA Kielce/
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/7, +48 41 378 71 91

  18:00 Od 5.11.2015 do 5.12.2015

  • 3zł

  Galeria Zielona w Busku-Zdroju zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Iwony Stachury.
  Iwona Stachura
  Urodzona w 1968 w Kielcach. Absolwentka PWSSP w Poznaniu – w 1996 roku obroniła pracę dyplomową w zakresie malarstwa w pracowni prof. Jerzego Kałuckiego.
  Zajmuje się malarstwem, tkaniną użytkową, projektowaniem graficznym. Pracuje jako nauczyciel rysunku i malarstwa w Zespole Państwowych Szkoł Plastycznych im. Jozefa Szermentowskiego w Kielcach. Aktualnie studentka studiow doktoranckich w zakresie sztuk pięknych w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
  Wspołpracuje z firmą Art Office w Warszawie, Galerią Krebsen w Kopenhadze, fundacją Autoped w Rotterdamie. W latach 2008-2014 uczestniczyła w dorocznych wystawach okręgowych ZPAP Okręg Kielecki, a w latach 2009-2014 brała udział w wystawach pokonkursowych „Przedwiośnie” organizowanych przez galerię BWA w Kielcach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ