Wybierz region

Wybierz miasto

  Mów do mnie wierszem

  Sanatorium Marconi
  Busko-Zdrój, ul. Park Zdrojowy/, +48 41 370 31 51

  19:00 Czwartek, 20 października

  • Wstęp wolny

  W sanatorium "Marconi " w Busku -Zdroju o godzinie 19.00 rozpocznie się spotkanie autorskie pod tytułem "Mow do mnie wierszem..." . Będzie także projekcja diaporamy "Ponidzie na Ziemi". Gościem spotkania będzie Adam Ochwanowski - poeta, regionalista, animator kultury.


  Adam Ochwanowski urodził się 6 lutego 1952 roku w Złotej Pińczowskiej na Ponidziu. Jego debiut poetycki przypada na rok 1974, publikował na łamach owczesnego dziennika „Słowo ludu”. Natomiast w 1981 roku zadebiutował wydaniem tomiku poetyckiego pt. „Dopoki żyją matki”. Za kolejną publikację książkową, tomik poetycki pt. „Dotyk Madonny” otrzymał nagrodę literacką Miesięcznika „Przemiany”. Laureat wielu nagrod literackich ogolnopolskich. Jest autorem 30 tomikow poetyckich.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ