Wybierz region

Wybierz miasto

  Natalia Kukulska

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  17:00 Piątek, 10 marca

  • 40zł

  Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistka - utalentowana i pracowita. Wspołkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoja pasje. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 8 solowych albumow, z ktorych większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi platynowej płyty. „Osmy Plan” to jej ostatni, podwojny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix" wydawnictwem, na ktorym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą....


  Na koncercie w Buskim Samorządowym Centrum Kultury można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery oraz analogowych, elektronicznych brzmień. Oprocz swoich dobrze znanych publiczności przebojow, Natalia wykona zupełnie premierowe utwory pochodzące z nowej płyty Artystki, ktorej premiera odbędzie się w maju 2017 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ