Wybierz region

Wybierz miasto

  Ogólnopolski Festiwal Myzyki Akordeonowej - przesłuchania festiwalowe

  Gminne Centrum Kultury Solec-Zdrój
  Solec-Zdrój, ul. Partyzantów/8a, +48 41 377 60 49

  09:00 Sobota, 13 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Wojt Gminy Solec - Zdroj, Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju, Ochotnicza Straż Pożarna w Solcu-Zdroju zapraszają na VII Ogolnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej: „Harmonia Zdrowia i Muzyki”, ktory odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015r.

  Program festiwalu:
  - Przesłuchania Festiwalowe odbywają się w dniach 12,13 czerwca w godzinach: 9.00 -13.00 i 14.00 - 19.00 w Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju przy ul. Partyzantow 8a
  - W przypadku braku możliwości przesłuchania wszystkich uczestnikow w powyższych terminach jury będzie kontynuowało pracę rownież w niedzielę w godzinach przedpołudniowych
  - Koncerty towarzyszące w wykonaniu uczestnikow Festiwalu odbywać się będą codziennie w czasie trwania Festiwalu w salach koncertowych regionu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ