Wybierz region

Wybierz miasto

  Paweł Pierściński w obiektywach przyjaciół”

  Galeria Sztuki Zielona /BWA Kielce/
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/7, +48 41 378 71 91

  Od 12.05.2018 do 25.05.2018

  • Brak informacji o cenie

  Paweł Pierściński w obiektywach przyjacioł”

  W roku 2018 mija 40 lat od założenia przez Pawła Pierścińskiego Związku Polskich Artystow Fotografikow – Okręgu Świętokrzyskiego, oraz rok od jego śmierci. Z tej okazji przygotowujemy wystawę, ktora będzie się składać z „fotografii – pamiątek” z portretem mistrza „Kieleckiej Szkoły Krajobrazu” ze zbiorow BWA m.in. Andrzeja Borysa, Michała Cały, Waldemara Jamy, Jana Spałwana, Andrzeja Pęczalskiego, Jerzego Piątka i.innych.

  Kurator wystawy: Stanisław Zacharko-Łagowska poprosiła wielu artystow fotografikow o przygotowanie na tę okazje archiwalnych zdjęć z portretami Pawła Pierścińskiego.

  Jeśli posiadasz takie zdjęcie, ktore ma charakter wystawowy, wydrukuj w dowolnym formacie i przynieś do BWA, włączymy je do wystawy.

  Związek Polskich Artystow Fotografikow – Okręg Świętokrzyski ma nowego prezesa od 2018 roku, jest nim Artur Dziwirek – Gratulujemy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ