Wybierz region

Wybierz miasto

  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny - Bristol Aparthotel

  Bristol Aparthotel
  Busko-Zdrój, ul. Mikołaja Kopernika/5

  Niedziela, 8 października

  • Brak informacji o cenie

  Rusza trzecia edycja ogolnopolskiej akcji promocyjnej „Polska zobacz więcej – weekend za poł ceny”! Kampania, zorganizowana już po raz trzeci przez Polską Organizację Turystyczną, odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

  Pierwszy weekend października stanowić, więc będzie wyjątkową okazję do odkrywania i eksplorowania polskich atrakcji turystycznych i korzystania z wielu usług w okazyjnych cenach.

  Polska zobacz więcej - weekend za poł ceny - Bristol Aparthotel

  Hotel Bristol oraz Aparthotel dołączyli do akcji "Polska zobacz więcej- weekend za poł ceny" ktora organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną. Długie jesienne wieczory to idealny czas, by zadbać o swoje zdrowie i zrelaksować się. Przyjedź do Buska i odwiedź nasz hotel!

  W ramach pobytu:

  2 noclegi w komfortowym pokoju z jonizowanym powietrzem lub w przestronnym apartamencie w Aparthotelu zlokalizowanym przy ulicy Kopernika 5. (100 m. od budynku głownego- budynki nie są ze sobą połączone)
  2 śniadania w formie bufetu dla 2 osob*
  2 obiadokolacje dla 2 osob*
  2 zabiegi na osobę na cały pobyt z listy zabiegow niewymagających konsultacji lekarskiej
  nieograniczony wstęp do strefy Wellnes w hotelu Bristol: basen oczyszczany nanosrebrem, kompleks saun: parowa, biosauna, sucha, infrared, czara lodowa, ścieżka Kneippa, jacuzzi w hotelu Bristol
  nieograniczony dostęp do sali cardio w hotelu Bristol
  bezpłatny monitorowany parking – ilość miejsc ograniczona
  bezpłatne WI-FI na terenie całego obiektu

  *śniadania dla Gości Bristol Aparthotel są serwowane w Aparthotelu, natomiast obiadokolacje w hotelu Bristol Art & Medical Spa

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ