Wybierz region

Wybierz miasto

  Salonowa Orkiestra Zdrojowa

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  15:30 Poniedziałek, 14 grudnia

  • 5zł

  Salonowa Orkiestra Zdrojowa
  Orkiestra Zdrojowa istnieje w Busku od ponad poł wieku. Obecnie tworzy ją 7 muzykow grających dla kuracjuszy przebywających w naszym uzdrowisku. Swoje powstanie orkiestra zawdzięcza prof. Janowi Krzesimowskiemu, ktory powołał ją do życia w 1947 r.
  Obecnie Salonowa Orkiestra Zdrojowa wykonuje rocznie ok. 90 koncertow dla kuracjuszy i mieszkańcow Buska-Zdroju. Bierze udział w festiwalach muzycznych oraz koncertach promujących miasto i uzdrowisko. Jest także „ambasadorem” wśrod słuchających jej obcokrajowcow. Niebywała popularność Salonowej Orkiestry Zdrojowej bierze się z profesjonalizmu muzykow, świetnego repertuaru, znakomitego wykonania i prezencji, co wyrażane jest w opiniach ludzi przybywających zawsze w kompletach na jej koncerty. Dopoki istnieje Uzdrowisko Busko-Zdroj, zawsze towarzyszyć mu będzie muzyka Salonowej Orkiestry Zdrojowej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ