Wybierz region

Wybierz miasto

  Scream Maker, Steel Velvet, Nasty Crue

  Kręgielnia Chicago
  Busko-Zdrój, ul. Partyzantów/17, +48 88 699 36 00

  19:00 Sobota, 25 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Steel Velvet:
  Zespoł powstał w 2008 roku, grając do dziś w niezmiennym składzie. Muzycy czerpią inspirację z klasykow gatunku takich jak Motley Crue, Whitesnake, Van Halen, Dokken czy Rainbow. Zespoł prezentuje pełen profesjonalizm nie tylko w sferze muzycznej, ale rownież wizualnej, tworząc niesamowite show sceniczne na każdym z występow. W swoim dorobku fonograficznym posiadają demo nagrane w 2009 roku, oraz debiutancką płytę z 2011 zatytułowaną „LuZ, ktora zawiera dziesięć hard rockowych utworow utrzymanych w klimacie lat 70/80’-tych. Ponadto dwa zarejestrowane klipy „Wczorajszy Jazz” oraz „Soczewki” promujące numery z płyty.
  Zespoł zagrał ponad 130 koncertow w rożnych rejonach Polski, występując zarowno w klubach, jak i na dużych plenerowych scenach. Supportował koncert Blaze’a Bayleya (byłego wokalisty Iron Maiden), a dzielił rownież scenę z takimi legendami polskiego rocka, jak TSA, Turbo, Oddział Zamknięty, Mech, Kat, Kobranocka, Dżem, Złe Psy czy Proletaryat.


  Scream Maker:
  Zespoł powstał w 2010 r. Udało mu się opracować obszerny materiał koncertowy i zaprezentować go na ok. 100 występach na żywo. Wśrod zespołow, z ktorymi Scream Maker dzielił scenę, znajdują się polskie legendy heavy metalu takie, jak Ceti, Turbo, Mech, Alastor, Stos, Kreon, Wolf Spider oraz jeden z największych głosow gatunku, były wokalista Judas Priest, Tim „Ripper” Owens.
  Jesienią 2011 r. Scream Maker wydał 8-utworową EP-kę o tytule „We Are Not The Same”, a także nagrał teledysk do promującej ją piosenki – „Wanna Be a Star”. Kilka miesięcy wcześniej zespoł dostał się do ścisłego finału prestiżowego konkursu Antyfest, organizowanego przez Antyradio. Utwory zespołu Scream Maker prezentowane są w wielu rozgłośniach radiowych.
  W styczniu 2016 roku zespoł wydaje album „Back Against the World” i wyrusza w trasę koncertową. To propozycja dla tych, co przywołują pamięć o Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Thin Lizzy, Warrant, Rainbow, Dio czy Accept. Klasyczny heavy metal.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ