Wybierz region

Wybierz miasto

  Skrzypek na dachu" i szlagiery muzyki filmowej w synagodze w Chmielniku

  Synagoga w Chmielniku
  Chmielnik, ul. Wspólna/14

  17:00 Niedziela, 8 maja

  • 6zł

  Trio Kameralne z Filharmonii Świętokrzyskiej oraz solistka Marzena Trzebińska – wokalistka zespołu „Chmielnikers” wykonają dla naszych gości popularne i lubiane utwory z polskich filmow i seriali.

  Usłyszymy m.in. niezapomniany walc z „Nocy i dni” oraz muzykę filmową „Ziemi obiecanej”, „Ogniem i mieczem”, a także z seriali „Dom”, „Czterdziestolatek”, „Kariera Nikodema Dyzmy”. Nie może zabraknąć wątkow muzyki żydowskiej – przypomną je utwory z musicalu „Skrzypek na dachu”.

  Zespoł Trio Kameralne tworzą Helena Ponomarenko - skrzypce, Lidia Chmielewska - altowka i Edyta Piwowarczyk - fortepian. Zespoł istnieje od 20 lat. W swoim repertuarze ma muzykę kompozytorow rożnych epok – od renesansu, aż po tworcow wspołczesnych, prezentując wielkie dzieła operowe, baletowe oraz musicale.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ