Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie ze Zdzisławem Antolskim

  Miejsko-Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja
  Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa/17

  11:00 Poniedziałek, 21 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Wojewodzka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie ze Zdzisławem Antolskim z okazji 45-lecia pracy tworczej poety oraz promocję tomiku wierszy pt. "Ojczyzna papierowych żołnierzykow".

  Zdzisław Antolski - poeta urodzony w 1953 roku w Skalbmierzu na Ponidziu. Ukończył Liceum Ogolnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie w 1972 roku debiutował w szkolnym piśmie „Młodzi Idą”. Studiował polonistykę na kieleckiej WSP, ale ostatecznie ukończył pedagogikę kulturalno-oświatową na tej uczelni. Pracował m. in. w Ośrodku Kultury Literackiej, a także w Domu Środowisk Tworczych w Kielcach. Przez kilka lat był sekretarzem redakcji miesięcznika „Plotkarka”. Debiutował jako poeta w 1974 roku w antologii „Bazar Poetycki”. Otrzymał wiele nagrod w konkursach poetyckich.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ