Wybierz region

Wybierz miasto

  Stopnickie krajobrazy oczami mieszkańców

  Gminne Centrum Kultury
  Stopnica, ul. KazimierzaWielkiego/15

  15:00 Sobota, 16 września

  • Wstęp wolny

  W sobotę 16 września 2017 r. o godz. 15.00 w Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy odbędzie się wernisaż wystawy pt."Stopnickie krajobrazy oczami mieszkańcow".
  W miesiącu czerwcu 2017 r. Gminne Centrum Kultury w Syopnicy ogłosiło w szkołach na terenie Miasta Stopnica oraz miejscowościach Gminy Stopnica udział w EDD i zaprosiło do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich mieszkańcow. Celem było zwrocenie uwagi na piękno rodzimego krajobrazu, w ktory wpisują się obiekty sakralne, dwory, ale też natura i praca ludzi.

  Do końca sierpnia 2017 r. mieszkańcy mogli przynosić do GCK w Stopnicy wykonane przez siebie fotografie na nośnikach pamięci. Zespoł GCK z przekazanych zdjęć stworzył wystawę pt. "Stopnickie krajobrazy oczami mieszkańcow". Wystawie towarzyszyć będzie prezentacja multimedialna stworzona ze zdjęć.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ