Wybierz region

Wybierz miasto

  Świętokrzyskie Krajobrazy Busko-Zdrój 2017

  Galeria Sztuki Zielona /BWA Kielce/
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/7, +48 41 378 71 91

  Od 9.03.2018 do 31.03.2018

  • Brak informacji o cenie

  ŚWIĘTOKRZYSKIE KRAJOBRAZY BUSKO-ZDROJ 2017″

  Wystawa Pleneru plastyczno-fotograficznego

  Świętokrzyskie Krajobrazy Busko-Zdroj 2017 to kolejna już poplenerowa wystawa artystow należących do Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej w Kielcach. Poplenerowa to może zbyt dużo powiedziane, bo tylko ośmiu członkow Stowarzyszenia mogło uczestniczyć w pełni w plenerze. Pozostałych ośmiu bazowało na wspomnieniach z poprzednich lat „zamkniętych pod powiekami” czy w kadrach fotografii.
  Artyści z Polskim Stowarzyszeniu Edukacji Plastycznej w Kielcach pod wpływem urokliwej architektury zabytkowej miasta i części zdrojowej Buska-Zdroju, zorganizowali dotychczas trzy plenery: Ogolnopolski Plener Malarsko-Fotograficzny „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Starowka – Busko-Zdroj 2006, Międzynarodowy Plener Malarsko-Fotograficzny „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Buskie Ponidzie 2007 oraz Plener Malarsko-Fotograficzny „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Busko-Zdroj 2014. Podczas wspomnianych plenerow artyści prowadzili także warsztaty plastyczne i fotograficzne dla dzieci i młodzieży buskich szkoł.

  Nieprzypadkowo po raz kolejny na plener plastyczno-fotograficzny zostało wybrane Busko-Zdroj. To miasto, ktore przyciąga jak magnes nie tylko kuracjuszy, ktorzy odzyskują tu zdrowie i życiową energię, ale rownież artystow. A oni już od wielu lat wręcz ukochali Busko. Tu spotykają się, wymieniają
  poglądy, doświadczenia, opowiadają o swojej tworczości bądź życiu. I tworzą. Są jak bratnie dusze, ktore rozumieją się bez słow. Czerpią moc z magicznego miejsca i tych niezapomnianych spotkań.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ