Wybierz region

Wybierz miasto

  Uśmiechnij się z Kiepurą

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  17:00 Piątek, 10 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Uśmiechnij się z Kiepurą – Najpiękniejsze arie piosenki i zabawne anegdoty to widowisko muzyczne z udziałem znakomitych Artystow:
  ANNA LASOTA – sopran – Gwiazda Teatru Muzycznego w Poznaniu, laureatka Złotego Oskara im. Jana Kiepury, dla najlepszej polskiej wokalistki musicalowej .
  JAKUB OCZKOWSKI – tenor – solista Teatru Wielkiego, Opery Narodowej, Laureat Międzynarodowych konkursow wokalnych, Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  ŁUKASZ LECH – artysta scen krakowski, aktor, znany z programow telewizyjnych, reżyser, laureat nagrody na międzynarodowym festiwalu filmowym Niepokalanow 2013. Solistom towarzyszy 11 osobowa pod batutą Mieczysława Smydy.
  W programie: Najpiękniejsze arie, piosenki, duety z repertuaru Jana Kiepury I Marty Eggerth, wzruszające i zabawne sceny i anegdoty z życia legendarnej pary.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ