Wybierz region

Wybierz miasto

  Wieczne lato" w Busku Zdroju

  Bristol ****ART & SPA Sanatorium
  Busko-Zdrój, ul. 1 Maja/1, +48 88 555 44 14

  19:00 Sobota, 4 marca

  • Wstęp wolny

  „Wieczne lato” – to tytuł wystawy, ktora zostanie otwarta 4 marca w galerii hotelu Bristol Art. & Medical SPA w Busku Zdroju.

  Będzie to podsumowanie rozpoczętej sześć lat temu wędrowki Alicji Łukasiak i Grzegorza Drozda po Azji Południowo – Wschodniej. „Wieczne lato” jest opowieścią o czasie i sposobach jego pojmowania. Przenosi widza tam, gdzie jest błękit nieba, ciepła morska woda i tropikalna roślinność, ale gdzie też pojawiają się ciemne chmury… Tworczość A. Łukasiak i G. Drozda zdominowana została kultem natury. Jest demonstracją powrotu do pracy manualnej oraz procesu tworczego wynikającego z fizycznego doświadczenia.

  Bristol Art to długofalowy projekt zakładający cykl wystaw sztuki wspołczesnej organizowany przez Fundację Nowa Przestrzeń Sztuki oraz hotel Bristol Art. & Medical SPA.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ