Wybierz region

Wybierz miasto

  Wiedeńska operetka

  Sanatorium Marconi
  Busko-Zdrój, ul. Park Zdrojowy/, +48 41 370 31 51

  15:30 Środa, 30 grudnia

  • 30zł

  Sala Koncertowa Sanatorium „Marconi”

  Koncert p.t. „Wiedeńska operetka”
  W programie koncertu znane i lubiane fragmenty operetek wiedeńskich ,piosenki z musicali oraz walce i polki dynastii Straussow.
  Wystąpią: Anna Maria Adamiak-sopran
  Robert kulas- akompaniament -fortepian

  Anna Maria Adamiak – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi (wydz. wokalno-aktorski) oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie (międzywydziałowe studium pieśni, mistrzowskie podyplomowe studia wokalne). Solistka czynnie koncertująca w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Austrii, Norwegii). Laureatka i finalistka konkursow: piosenki, wokalnych i interpretacyjnych (m.in. Międzynarodowego Konkursu Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej, Festiwalu Pieśni (edycja czeska, wyrożnienie specjalne za interpretację), uczestniczka Międzynarodowego Konkursu Operowego im. St. Moniuszki (Teatr Wielki – Opera Narodowa), International Vocal Competition in Zaragozza (Hiszpania), finalistka Ogolnopolskiego Konkursu Piosenki Kabaretowej im Jeremiego Przybory. Wspołpracuje m.in. z: Orkiestrą Koncertową Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, Orkiestrą Reprezentacyjną Policji, orkiestrami kameralnymi, impresariatami w kraju i za granicą, z instrumentalistami, zespołami, solistami Opery Narodowej, teatrow, teatrow muzycznych. Nagrywa wokale do muzyki filmowej, pracuje rownież jako wokalistka sesyjna. Na swoim koncie ma ponad 250 koncertow, w repertuarze – utwory od baroku do wspołczesności. Dysponuje ciemnym głosem z koloraturą (mezzosopran/sopran dramatyczno-liryczny).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ