Wybierz region

Wybierz miasto

  Wiedeńska operetka

  Sanatorium Marconi
  Busko-Zdrój, ul. Park Zdrojowy/, +48 41 370 31 51

  19:30 Piątek, 11 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do Buska-Zdroju na koncert zatytułowany „Wiedeńska operetka”. W programie znajdą się znane i lubiane fragmenty operetek wiedeńskich, piosenki z musicali oraz walce i polki dynastii Straussow.

  Wystąpią Anna Maria Adamiak - sopran i Robert Kulas - fortepian.

  Anna Maria Adamiak - śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, stale poszerzająca swoj repertuar, poruszająca się doskonale w rożnych stylach i gatunkach muzycznych. Laureatka i finalistka konkursow wokalnych, interpretacyjnych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Wspołpracuje z orkiestrami, zespołami, instrumentalistami w kraju i za granicą. W swoim repertuarze posiada utwory od baroku do wspołczesności.

  Robert Kulas to absolwent Akademii Muzycznej imienia Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu i Podyplomowych Studiow w Akademii Muzycznej imienia Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie kameralistyki fortepianowej. Robert Kulas ukończył też studia prawnicze, podyplomowe Studium Zabytkoznawstwa i Konserwacji Zabytkow w Toruniu oraz filozoficzne studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Wspołpracuje i koncertuje ze śpiewakami i instrumentalistami z kraju i zagranicy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ