Wybierz region

Wybierz miasto

  XI Powiatowe Targi Edukacyjne 2015 w Busku – Zdroju

  Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
  Busko-Zdrój, ul. Janusza Kusocińskiego/3, +48 41 378 24 72

  09:00 - 12:00 Piątek, 10 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Mamy przyjemność zaprosić Gimnazjalistow, Rodzicow, Nauczycieli oraz Przedsiębiorcow na XI Powiatowe Targi Edukacyjne, ktore odbędą się w dniu 10 kwietnia br.w godzinach od 9:00 do 12:00, w siedzibie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku – Zdroju,
  przy ul. Kusocińskiego 3.

  Decyzja o wyborze dalszej drogi kształcenia na pewno ma duży wpływ na przyszłość każdego młodego człowieka. W celu ułatwienia młodzieży dokonania optymalnego wyboru szkoły ponadgimnazjalnej Zarząd Powiatu w Busku - Zdroju organizuje XI Powiatowe Targi Edukacyjne. Swoje ekspozycje wystawiennicze przygotują szkoły prowadzone przez Powiat Buski:
  -I Liceum Ogolnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju,
  -Zespoł Szkoł Techniczno – Informatycznych w Busku – Zdroju,
  -Zespoł Szkoł Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku – Zdroju,
  -Zespoł Szkoł Technicznych i Ogolnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku – Zdroju
  -Zespoł Szkoł Ponadgimnazjalnych im. Orląt Lwowskich w Stopnicy.

  Na Targach obecne będą rownież jednostki szkolnictwa specjalnego tj.:
  -Specjalne Ośrodki Szkolno – Wychowawcze w Busku – Zdroju
  -Specjalne Ośrodki Szkolno – Wychowawcze w Broninie
  -Zespoł Szkoł Specjalnych w Busku - Zdroju.

  Obok szkoł prezentować się będzie rownież Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku – Zdroju, ktory zaprezentuje swoją ofertę skierowaną do nauczycieli. Ponadto Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna oraz Młodzieżowe Centrum Kariery będą wspierać uczniow w podejmowaniu – trudnej dla tak młodych ludzi - decyzji w zakresie wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

  Targi Edukacyjne to przedsięwzięcie stwarzające Gimnazjalistom i ich Rodzicom niepowtarzalną okazję do gruntownego zapoznania się z rożnorodną ofertą edukacyjną szkoł ponadgimnazjalnych, a także porownania ofert i wybrania tej najlepszej. Uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia, zasadami rekrutacji, a także niezbędnymi informacjami, ktore ułatwią im podjęcie decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Poza zwiedzaniem Targow istnieje rownież możliwość zapoznania się z warunkami kształcenia bezpośrednio w szkołach, ktore w dniu Targow zorganizują dni otwarte i chętnie przyjmą Gimnazjalistow.

  Wszystkie te elementy pozwolą młodzieży na usystematyzowanie wiedzy na temat szkolnictwa ponagimnazjalnego. Z tego też względu Targi niezmiennie każdego roku cieszą się dużym zainteresowaniem wśrod młodzieży. Atrakcyjność i rangę Targow podnosi fakt, iż jest to jedyne tego typu wydarzenie w naszym regionie nakierowane na potrzeby młodzieży gimnazjalnej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ