Wybierz region

Wybierz miasto

  XII Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego

  Kazimierski Ośrodek Kultury w Kazimierzy Wielkiej
  Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja/16, +48 41 350 10 99

  16:00 Sobota, 12 grudnia

  • Wstęp wolny

  Serdecznie zapraszamy w sobotę, 12 grudnia 2015 r. o godz. 16.00
  na koncert laureatow dwunastej edycji Przeglądu Tworczości Jacka Kaczmarskiego, organizowanego w ramach kazimierskich obchodow 34. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

  W przeglądzie, poświęconym Jackowi Kaczmarskiemu - poecie, pieśniarzowi i legendarnemu bardowi „Solidarności”, uczestnicy rywalizować będą w dwoch kategoriach: recytacji i piosenki.
  W przesłuchaniach konkursowych przed jury i publicznością zaprezentuje się młodzież szkoł gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  W środę, 9 grudnia od godz. 10.00 do 12.00 w konkursie recytatorskim utwory poetyckie deklamować będą uczniowie szkoł z terenu powiatu kazimierskiego, natomiast w sobotę, 12 grudnia od godz. 11.00 do 13.00 w konkursie piosenki wystąpią soliści, ktorzy reprezentować będą szkoły i placowki kultury z terenu powiatu kazimierskiego i buskiego.

  Patronat honorowy nad przeglądem objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Starosta Powiatu Kazimierskiego oraz NSZZ „Solidarność” Region Świętokrzyski.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ