Wybierz region

Wybierz miasto

  XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby

  Sanatorium Marconi
  Busko-Zdrój, ul. Park Zdrojowy/, +48 41 370 31 51

  10:00 - 18:00 Piątek, 29 września

  • Wstęp wolny

  Serdecznie zapraszamy na XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby.

  W ramach Festiwalu w godz. 10:00 - 12:30 zorganizujemy konferencję i warsztaty, ktore skierowane będą do dzieci i młodzieży szkoł podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a tematem przewodnim będzie DEPRESJA. W tym czasie odbędzie się rownież zlot Szkoł Promujących Zdrowie.
  Na popołudniowy otwarty panel w godz. 15:00 - 18:00 pn. "Zdrowie psychiczne społeczeństwa - wyzwania i zagrożenia XXI wieku" zapraszamy pielęgniarki szkolne i środowiskowe, nauczycieli, rodzicow, seniorow i kuracjuszy.
  Na część wystawienniczo-pokazową zapraszamy w godzinach 10:00 - 18:00 przed Sanatorium Marconi przy głownym wejściu. Na stoiskach zaproponujemy m. in. pomiary ciśnienia, glukozy we krwi, zdrową żywność, konkursy, porady, promocję walorow uzdrowiskowych, walorow naszego wojewodztwa, a także po raz pierwszy zaprezentuje się mobilny punkt konsultacyjny, popularyzujący wiedzę o prawach pacjenta. Zorganizujemy rownież pokaz pierwszej pomocy przedme-dycznej i spacer z kijkami z instruktorem.

  Szczegołowy program na plakacie

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ