Wybierz region

Wybierz miasto

  XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty "Małe ojczyzny - pogranicze kultur i regionów"

  Chmielnickie Centrum Kultury
  Chmielnik, ul. Starobuska/10, +48 41 354 23 97

  Sobota, 15 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Gminne Centrum Kultury Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty w Kargowej (woj. lubuskie), Zarząd Oddziału Związku literatow Polskich w Zielonej Gorze, Wojewodzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Gorze, Stowarzyszenie Gmin Rzeczpospolitej Polskiej Region Kozła oraz Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne w Poznaniu ogłaszają konkurs, ktory adresowany jest do wszystkich tworcow profesjonalnych i nieprofesjonalnych, ktorzy zechcą podjąć interesujące wyzwanie literackie.

  Celem konkursu jest pozyskanie wartościowych małych form prozatorskich, opisujących polską rzeczywistość inspirowaną tworczością Eugeniusza Paukszty.

  Prace literackie nigdzie niepublikowane- opowiadanie, nowela, esej o objętości do 10 stron formatu A4 w 3 egzemplarzach oraz nagrane na nośniku CD, opatrzone godłem należy przysłać do dnia 15 sierpnia 2015 r. na adres: Gminne Centrum Kultury Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty, ul. Słodowa 2, 66- 120 Kargowa z dopiskiem "Ogolnopolski Konkurs literacki"

  W zaklejonej kopercie, oznaczonej godłem, dołączyć swoje dane: nazwisko, imię, wiek, adres, telefon oraz oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (dostępne na stronie www.biblioteka.kargowa.pl)
  Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrod nastąpi pod koniec września w nowym budynku Biblioteki w Kargowej ul. Słodowa 2. Prace zostaną nagrodzone w formie pieniężnej. Nagrodzone i wyrożnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Biblioteki (www.biblioteka.kargowa.pl)

  Bliższe informacje pod numerem telefonu: 683526368.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ