Wybierz region

Wybierz miasto

  XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz - dzień 5

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Busko-Zdrój, ul. Adama Mickiewicza/22, +48 41 378 23 19

  20:00 Środa, 4 lipca

  • Brak informacji o cenie

  XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz

  Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz po raz 24 będzie rozbrzmiewał w Busku-Zdroju w dniach 30 czerwca - 7 lipca 2018 r. Zapraszamy wszystkich melomanow i koneserow do udziału w tak wspaniałym święcie muzyki i sztuki. Jest to ponad wszelką wątpliwość najbardziej rozpoznawalne wydarzenie artystyczne odbywające się w Busku-Zdroju. Jego echa i renoma przekroczyły ramy regionu, sięgają całej Polski, a nawet i poza jej granice. Świadczy o tym niegasnące zainteresowanie udziałem w naszym Festiwalu, zarowno ze strony publiczności jak i artystow. Podczas kolejnej odsłony każdy znajdzie coś dla siebie.

  W programie Festiwalu znajdą się koncerty symfoniczne, kameralne, recitale mistrzowskie, gale operowe i operetkowe, ale i muzyka lżejszego gatunku. W tradycje Festiwalu wpisała się rownież propozycja dla najmłodszych.

  Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz to wyrożnienie dla miasta, regionu oraz wojewodztwa. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego organizacji. Naszym przyjaciołom oraz hojnym sponsorom.

  Na początku lipca każdy meloman musi znaleźć się w pięknym, urokliwym i rozbrzmiewającym cudownymi dźwiękami Busku-Zdroju.


  SZCZEGOŁOWY PROGRAM NA PLAKACIE

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ