Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAnia

Busko-Zdrój

Transport i przeprowadzki w Łodzi

2015-12-07 09:08:39

Transport przesyłek na trasie Łódź – Warszawa
Na odcinku Warszawa-Łódź najczęściej przewozi się meble (średni koszt: 179 zł), a także zleca przeprowadzki (średni koszt 356 zł) i transport sprzętu AGD (średni koszt 145 zł). Do często zlecanych kategorii transportu na tej trasie należy także transport paczek ze średnim kosztem transportu – 140 zł.
Transport przesyłek na trasie Łódź – Kraków
Znaczna większość zleceń transportu na trasie Kraków – Łódź dotyczy transportu mebli (średni koszt 171 zł). Kolejną co do popularności kategorią jest transport palet (średni koszt 220 zł). Przeprowadzka na trasie Łódź-Kraków to koszt około 445 zł.
Transport przesyłek na trasie Łódź-Wrocław Na trasie Łódź-Wrocław
również najczęściej przewozi się meble (średni koszt 125 zł). Następną kategorią zleceń, która cieszy się dużą popularnością są paczki oraz sprzęty gospodarstwa domowego (średni koszt 185 zł).
Transport przesyłek na trasie Łódź – Gdańsk
Średnia cena transportu mebli to 175 zł na tej trasie. Sprzęt AGD można przewieźć średnio za 150 zł a maszyny i urządzenia przemysłowe za 299 zł. http://www.info.clicktrans.pl/transport-i-przeprowadzki-w-lodzi/

Jesteś na profilu Ania - stronie mieszkańca miasta Busko-Zdrój. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj