Natalia Paździor - MasterfChef Junior w buskim parku

Anna Bilska
Natalia ma dużo energii nie tylko w kuchni. Jest radosną 11-latką, gra w szkolnej drużynie siatkówki. Teraz marzy jej się zasłużony odpoczynek na wakacjach. - Potrzebuję tylko czystej wody, słońca, piasku i lenistwa - mówi.
Natalia ma dużo energii nie tylko w kuchni. Jest radosną 11-latką, gra w szkolnej drużynie siatkówki. Teraz marzy jej się zasłużony odpoczynek na wakacjach. - Potrzebuję tylko czystej wody, słońca, piasku i lenistwa - mówi. Dawid Łukasik
11-letnia Natalia Paździor ze Zbludowic koło Buska-Zdroju pokonała młodych kucharzy z całej Polski i wygrała MasterChef Junior. W nagrodę pojedzie z rodziną do ciepłych krajów.

Kilka odcinków programu MasterChef Junior w TVN-ie to przygoda, którą zapamięta na całe życie. - Spełniło się moje marzenie - mówi Natalia Paździor, uczennica piątek klasy w Szkole Podstawowej numer 2 w Busku. Odwiedziliśmy dziewczynkę w jej rodzinnych stronach. W Buskim Parku Zdrojowym, gdzie się spotkaliśmy, nie byliśmy jedynymi, którzy gratulowali zwycięstwa... W parkowej alejce turyści z różnych stron Polski zatrzymywali się rozpoznając pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. Gratulowali Natalce zapewniając, że kibicowali jej przez cały czas trwania programu.

Z Natalią odwiedziliśmy też gościnny Hotel Bristol w Busku-Zdroju, gdzie mogła zapoznać się z pracą profesjonalistów w kuchni restauracji.

Czytaj więcej o Natalii: Natalia z Buska wygrała Master Chef Junior, chce otworzyć własną restaurację

Wideo

Dodaj ogłoszenie