dor

W meczu Centralnej Ligi Juniorów do 18 lat Korona Kielce przegrała na własnym stadionie z Arką Gdynia 1:2. Drużyna prowadzona przez Pawła Czaję doznała niespodziewanej porażki, bo Arka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i w Kielcach wywalczyła pierwsze punkty w tym sezonie.

Bramkę dla Korony zdobył Miłosz Strzeboński w 62 minucie, dla Arki  Mateusz Trela w 44 i Kacper Skóra w 86 minucie. Od 80 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, ponieważ czerwona kartkę otrzymał Patryk Dela.
Korona: Sandach - Marek, Kiełb, Dela, Świecarz -  Żyła (80 Skiba), Kralka (66. Skupień),  Strzeboński, Majewski, Walkowiak (46. Wierzchanowski) - Zwoźny (66. Dziewięcki).
Szczegóły na kolejnych slajdach.
(dor)
W meczu Centralnej Ligi Juniorów do 18 lat Korona Kielce przegrała na własnym stadionie z Arką Gdynia 1:2. Drużyna prowadzona przez Pawła Czaję doznała niespodziewanej porażki, bo Arka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i w Kielcach wywalczyła pierwsze punkty w tym sezonie. Bramkę dla Korony zdobył Miłosz Strzeboński w 62 minucie, dla Arki Mateusz Trela w 44 i Kacper Skóra w 86 minucie. Od 80 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, ponieważ czerwona kartkę otrzymał Patryk Dela. Korona: Sandach - Marek, Kiełb, Dela, Świecarz - Żyła (80 Skiba), Kralka (66. Skupień), Strzeboński, Majewski, Walkowiak (46. Wierzchanowski) - Zwoźny (66. Dziewięcki). Szczegóły na kolejnych slajdach. (dor) Fot. Dorota Kułaga