Polecamy

Powstanie nowy apartamentowiec w Busku-Zdroju przy ulicy Broniewskiego. Zobacz wizualizacje © archiwum inwestora
[1/12]

Powstanie nowy apartamentowiec w Busku-Zdroju przy ulicy Broniewskiego. Zobacz wizualizacje

Projekt zakłada powstanie apartamentowca, który od ulicy Władysława Broniewskiego będzie graniczyć z osiedlem Piłsudskiego, a po przeciwnej stronie ze Szkołą Podstawową numer 2. W obiekcie znajdzie się 31 lokali mieszkalnych, część handlowa, podziemne garaże, oraz dla wymagających na ostatniej kondygnacji - cztery penthouse'y.

Więcej zdjęć na kolejnych slajdach

- Inwestycja jest świetnie usytuowana. To 31 lokali mieszkalnych razem z garażami podziemnymi. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano penthouse'y, cztery duże mieszkania w podwyższonym standardzie. W okolicy jest szkoła, szpital, apteka, plac zabaw, punkty pocztowe, siłownia zewnętrzna, a także przystanki autobusowe - mówi Mariola Urban z firmy-inwestora Lachowicz&Urban spółka jawna.

W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się także nowoczesne boisko i tory biegowe należące do szkoły. Dogodne położenie zapewnia wygodną komunikację do centrum miasta, większych miast i pobliskich miejscowości. Przed budynkiem zaplanowano starannie zaprojektowaną zieleń i małą architekturę.

Apartamenty przy Broniewskiego to najbardziej popularne na rynku mieszkania dwu i trzypokojowe.

Budowa apartamentowca ma rozpocząć się w wakacje 2021 roku. Potrwa około 18 miesięcy, na koniec 2022 roku budynek ma być oddany do użytku.

- Dobra lokalizacja jest przede wszystkim gwarancją zwrotu z inwestycji, dobra lokalizacja gwarantuje i zwiększa płynność obrotu nieruchomością gdzie przy słabszych lokalizacjach to okres nawet kilku lat - uzupełnia Mariola Urban.


Najnowsze wiadomości

reklama