MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 14.04.2024. Co działo się w Busku-Zdroju. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Buska-Zdroju, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów 2024 do sejmiku województwa świętokrzyskiego z okręgu nr 4. Jak głosowano w twoim regionie?”?

Przegląd tygodnia: Busko-Zdrój, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów 2024 do sejmiku województwa świętokrzyskiego z okręgu nr 4. Jak głosowano w twoim regionie?

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci do sejmiku województwa świętokrzyskiego w okręgu nr 4. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu buskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

W niedzielę odbyły się wybory samorządowe 2024 w Polsce. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki oraz przekazała, jak głosowali mieszkańcy poszczególnych powiatów. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu buskiego? Dowiedz się, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4. Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Solec

Wybory samorządowe 2024 zakończyły się. Polacy, którzy zdecydowali się wziąć w nich udział, oddali już swoje głosy, a lokale wyborcze zostały zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne wyniki, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Jak zagłosowali wyborcy i kto obejmie fotel wójta gm. Solec oraz zostanie radnym gminy? Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Busko-Zdrój: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Busku-Zdroju. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Busko

Zakończyły się wybory samorządowe 2024, a wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte. Obecnie z poszczególnych okręgów spływają nieoficjalne wyniki. Gdy tylko PKW poda ostateczne dane dotyczące głosowania na burmistrza gm. Busko oraz do rady miasta zobaczysz je również w tym artykule.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Wiślica w wyborach 2024

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Wiślica oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Tuczępy

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Tuczępy. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Stopnica w wyborach samorządowych 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza gm. Stopnica. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Pacanów w wyborach samorządowych 2024

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na burmistrza gm. Pacanów oraz kto zasiądzie w radzie miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Nowy Korczyn

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Nowy Korczyn, a także kto będzie sprawował mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Gnojno w wyborach 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Gnojno. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Wiosna 2024 w Busku-Zdroju. Miasto jest pełne słońca, kolorowych kwiatów i spacerowiczów. Zobaczcie zdjęcia

Wiosna już na dobre rozgościła się w Busku-Zdroju. W mieście jest pełno zieleni i kwiatów. W czwartek, 11 kwietnia, było w nim również dużo słońca i spacerowiczów. Zobaczcie w galerii zdjęć.

📢 [To idealna pora w ciągu dnia na miłosne uniesienia. Eksperka od hormonów zdradza konkretną godzinę

](https://stronakobiet.pl/to-idealna-pora-w-ciagu-dnia-na-milosne-uniesienia-eksperka-od-hormonow-zdradza-konkretna-godzine/ar/c6p2-26198283)
Dobry nastrój, ładna bielizna, a może świeczki w pokoju? Na dobry seks może mieć wpływ wiele czynników, jednak często pomijany jest jeden z najważniejszych, czyli czas. Alisa Vitti, ekspertka od kobiecych hormonów, zdradza, jaka pora dnia jest najlepsza na zbliżenia. Dla wielu może być to zaskoczeniem!

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

📢 Wybory samorządowe 2024. Koalicja Obywatelska z władzą w 10 sejmikach wojewódzkich

W wyborach samorządowych, według wyników exit poll, zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Największa partia opozycyjna zdobyła 33,7 proc. głosów. Niewiele mniej ma Koalicja Obywatelska. Partia premiera Donalda Tuska zdobyła 31,9 proc. Według wyników do sejmików, dwie największe partie podzieliły się władzą w sejmikach wojewódzkich?

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na buskozdroj.naszemiasto.pl Nasze Miasto