Sparingi - wyniki - środa (28.02.2024)
Noteć Łabiszyn - Notecianka Pakość 5:2 (1:1)
Bramki: Bakuniak 2, Adamski 2, Baranowski - Swojnóg, Moritz
Sparingi - wyniki - niedziela (25.02.2024)
ŁAF Łódź - Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 (0:1)
Bramki: testowani
Tłuchowia Tłuchowo - Wisła Dobrzyń 1:0 (0:0)
Bramka: testowany
Zjednoczeni Trzemeszno - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:4
Bramki: testowany, Welzantd - testowany 2, Tucholski, Chylewski.
Iskra Ciechocin - Fijevia Fijewo 4:0 (2:0)
Bramki: Krystian Marchlewski 2, Jan Wąsikowski, Michał Drzażdżewski
Pomorzanka Wąbrzeźno - Victoria Lisewo 2:1
Grom Osie - Legia Chełmża 5:3
Noteć Inowrocław - Noteć II Gębice 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Bramki: Damian Lewandowski 2, Kevin Piekarski , Mikołaj Wójciak.
Sparingi - wyniki - sobota (24.02.2024)
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 0:2 (0:2)
Bramki: Michał Kalitta 2 (2, 32, karny)
Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 2:2 (1:1)
Bramki: Adam Łotoszyński, Maciej Sieradzki - Grzegorz Adamski 2
Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo 4:1 (2:0)
Bramki: Marek Piątkowski 2 (20, karny, 38), Miłosz Maciejewski 2 (71, 87) - Jacek Pawłowski (81)
W 82 min. Marek Piątkowski nie wykorzystał rzutu karnego. Bramkarz Unii obronił
Unia Wąbrzeźno - Unia Solec Kujawski 2:0 (1:0)
Bramki: Mikołaj Wojdak, Radosław Drapiewski.
Wisła II Płock - Łokietek Brześć Kujawski 3:3 (1:1)
Bramki: (43), (78), (90+2, karny) - Mętlewicz (15), Rutkowski (60), Bołkowiec (73, karny).
Naprzód Jabłonowo - Chełminianka Chełmno 8:2 (4:1)
Bramki: Olejnik 2, Trush, Rumiński, Lewandowski, Novikov, Chop, Reise -.
Piast Kołodziejewo - Tarpan Mrocza 2:3 (0:1)
Bramki: Jędrzejczak, Deresiewicz -
Elana Toruń - Pelikan Łowicz 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Rożnowski - Marek Grądzki
Lech Rypin - Kujawiak Kowal 4:4 (2:2)
Bramki: Jakub Listkowski, Julian Kolbus 3 - Patryk Wojtylak 2, Paweł Behlke, Rafał Jankowski
Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno 0:4
Mustang Ostaszewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 (1:0)
Bramki: Filip Licau (40), Jakub Weiszewski (79) - Hubert Maciąg (71), Remigiusz Wojnowski (76), Kieran Ollivierre (86)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 6:0
Bramki: Konrad Klatecki 2, Kamil Goździkowski, Patryk Perliński, Marcel Strzyżewski, Jakub Czesiński
Polonia Iłowo - Sparta Brodnica 0:1
Bramka: testowany
LTP Lubanie – Lubienianka Lubień Kujawski 3:1
Wisła Nowe - Gwiazda Starogród 4:2 (1:2)
Bramki: Łukasz Chmieleck 2, Paweł Tucholsk, Filip Dobrowolski -.
MOKS Piaski - Łokietek Wierzchucin Królewski 4:2 (3:1)
Bramki: M. Siekirka 2, M. Błoch, M. Winkler - .
Start Eco-Pol Pruszcz - Cyklon Kończewice
Mecz odwołany, goście zrezygnowali ze sparingu
Włocławek bez 4. ligi
Podczas czwartkowego spotkania przedstawicieli klubów prezes KPZPN Eugeniusz Nowak poinformował, że Lider Włocławek wycofa się z rozgrywek z 4. ligi. Decyzję potwierdził NaM właśnie Piotr Kwiatkowski, prezes Lidera. Wkrótce pismo o wycofaniu trafi do Związku. Zadecydowały kwestie finansowe.
Znasz termin sparingu, wynik, strzelców? Daj znać:
Messenger
telefon: 519-503-679
Wyniki - sparingi - środa (21.02.2024)
Kujawianka Izbica Kujawska - KS Kutno 5:2 (1:0)
Bramki: testowany 3, Marcin Bykowski (karny), Mateusz Wodziński -.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sadownik Waganiec 10:0 (2:0)
Bramki: Paweł Zaroślak (11), testowany (31), Artem Skachkov (50), Sebastian Fido (58), Szymon Michałkiewicz 2 (60, 66), Artem Osmolovskiy (62), Kacper Krajewski (77), Szymon Brzeziński (83), Kacper Wołos (90)
Zjednoczeni Trzemeszno - Cuiavia Inowrocław 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Gąsiorek
Lech Rypin - Kujawiak Kruszyn 4:1 (3:0)
Bramki: Jakub Listkowski (5), Szymon Koziatek (28), Karol Elwartowski (43), Julian Kolbus (56) - (58)
Start Eco-Pol Pruszcz - Mustang Ostaszewo 5:3 (3:1)
Bramki: Damian Stasikowski, Wiktor Majer, Maciej Górzyński, Oleksandr Ovsiak, Aleksander Karbowski - .
KP Polonia Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 4:1 (2:1)
Bramki: Miłosz Olejniczak, Maciej Sieradzki, Oskar Kowalkowski, Patryk Nowicki - Dominik Woźniak.
Wyniki - sparingi - niedziela (18.02.2024)
Chojniczanka II Chojnice - Wda Świecie 4:2 (3:0)
Bramki: Kielkucki 2 (1, 33), Trojanowski 2 (31, 53) - Kalitta (65), testowany (88)
Noteć Inowrocław - Czarni Wierzchosławice 2:2 (1:1)
Bramki: Kevin Piekarski (45), Jakub Kinczewski (80) - Mateusz Zboiński (33), Dawid Marczak (75)
Pomorzanka Wąbrzeźno - Iskra Ciechocin 2:2 (0:0)
Bramki: - Patryk Stankiewicz, Jan Wąsikowski
Rawys Raciąż - MKS Debrzno 10:0
Wyniki - sparingi - sobota (17.02.2024)
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 2:3 (0:0)
Bramki: Dawid Retlewski (69, 79) - Patryk Czarnowski 2 (50, 56), Fardin Rabet (80)
Zawisza Bydgoszcz - GKS Wikielec 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Bojas (87) - Mateusz Szmydt (48)
Zawisza Bydgoszcz - Wisła II Płock 0:5 (0:3)
Polonia Bydgoszcz - Start Eco-Pol Pruszcz 0:2 (0:0)
Bramki: Damian Stasikowski (47), Maciej Górzyński (62)
KS Kutno - Tłuchowia Tłuchowo 2:5 (1:4)
Bramki: testowany I 2, Dawid Marciniak, Damian Figura, testowany II
Victoria Czernikowo - Chełminianka Chełmno 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Adamski, testowany - Bartosz Wiśniewski.
Cuiavia Inowrocław - Tarpan Mrocza 3:2 (1:0)
Bramki: Ariel Jastrzembski, Łukasz Chruścicki, Mariusz Miłek - Dawid Born, Kamil Żylski.
Pomorzanin Toruń - Cyklon Kończewice 2:2 (1:1)
Bramki: Jakub Sajda (35, 59, karny) - Łukasz Sikorski 2 (25, karny, 53)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wisła Dobrzyń 4:2 (3:0)
Bramki: Hubert Maciąg (13), Łukasz Witucki (16, karny), (40), Kieran Ollivierre (87) - (52, karny), (65)
Górnik Konin - Kujawianka Izbica Kujawska 3:2 (2:0)
Bramki: - testowany 2
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 2:1 (0:0)
Bramki: Kacper Kowalski, Kacper Kamiński - Szymon Babiarz
Lech Rypin - Sokół Radomin 6:2 (4:0)
Bramki: Julian Kolbus 3, Radosław Rybka 2, Alan Czerwiński, Jakub Listkowski -.
LTP Lubanie - Mień Lipno 0:2
Bramki: Filip Cymerman 2
MOKS Piaski - Burza Nowa Wieś Wielka 7:2 (3:1)
Bramki: S. Netkowski 2, M. Raczkowski 2, M. Lewandowski, F. Astapko, K. Fojut -.
Łokietek Brześć Kujawski - Piast Kołodziejewo 6:2 (3:0)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 1:0
Bramka: Patryk Perliński
Chemik Moderator Bydgoszcz - Start Stawki 4:3
Bramki: Czesiński 2, Trepkowski, Gogoliński
Tarant Wójcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5:0 (3:0)
Bramki: Bartosz Mankowski, Wiktor Mochalski, Hubert Ciesielczyk 2, Miłosz Ciesielczyk.
KKS II Kalisz - Pogoń Mogilno 1:0
Unia Wąbrzeźno - Wierzyca Pelplin 0:4 (0:3)
Dąb Bąkowo - LZS Kościelec 10:4
Wisła Fordon - Fala Świekatowo 3:2
Unia Gniewkowo - Gwiazda Bydgoszcz 3:1
Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin 4:3
Dąb Barcin - KS Brzoza 2:1
Spójnia Białe Błota - Cukrownik Tuczno 4:0
Orłowianka Orłowo - Zagłębie Piechcin 5:3
Unia Leszcze - Górnik Wierzbinek 6:7
Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie 5:1
Zawisza II Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 1:2
Start Radziejów - Kujawiak Kruszyn 3:4
Tęcza Topólka - Victoria Smolnik 4:8
Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław 2:1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałęcz Babiak 10:0
Wyniki - sparingi - środa (14.02.2024)
Cuiavia Inowrocław - Start Stawki 1:3
Bramki: Ariel Jastrzembski -
Tłuchowia Tłuchowo - Victoria Czernikowo 6:2 (2:0)
Bramki: Dawid Kieplin 3, testowani 3 -
Wisła Nowe - Wojownik Wabcz 3:5 (2:1)
Bramki: Jakub Palbicki 2, Patryk Sulkowski -.
Wyniki - sparingi - sobota, niedziela (10-11.02.2024)
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1:5 (0:3)
Bramki: Krystian Sanocki (47) - Kacper Cichoń 2 (4, 39), Ivan Tsyupa (32), Patryk Czarnowski 2 (79, 82)
Elana Toruń - Start Pruszcz 7:0 (2:0)
Bramki: Krystian Rybacki 2, Kamil Piskorski, Maciej Rożnowski, testowany, Jay Jaskólski, Mateusz Góra
Tłuchowia Tłuchowo - Unia Solec Kujawski 2:0 (2:0)
Bramki: testowany, Marcin Warcholak.
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 1:2 (0:2)
Bramki: Daniel Sławiński (83) - Szymon Kozłowski (30), Michał Kalitta (31)
KP Polonia Bydgoszcz - GLKS Dobrcz - Wudzyn 1:1 (1:0)
Bramki: Hubert Raczkowiak -
Kujawiak Lumac Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Feter 2.
Nielba Wągrowiec - Cuiavia Inowrocław 2:3
Bramki: testowany, Damian Śmigielski - Mateusz Brzóstowski 2, Jakub Nowakowski
Kujawianka Izbica Kujawska - Promień Kowalewo 3:0 (0:0)
Bramki: Radosław Walerowicz 2, testowany
Unia Wąbrzeźno - Constract Lubawa 2:2 (1:0)
Bramki: Szymon Pawłowski 2 -
Drwęca Golub Dobrzyń - Cyklon Kończewice 3:6 (0:3)
Bramki: - testowani, Sikorski 4
Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 2:0 (0:0)
Bramki: Jędrzejczak, Jaszcz
Zamek Gołańcz - Pogoń Mogilno 1:4
Bramki: - Kiełpiński, Kozłowski, Mrówczyński, Jagielski
Chojniczanka II Chojnice - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2
Bramki: Kamil Goździkowski, Kacper Klimkiewicz
Krajna Sępólno - Gryf Sicienko 1:2 (1:1)
Bramki: - Kacper Wierzbanowski, Radosław Zakrzewski.
Notecianka Pakość - Wilki Wilczyn 2:1
Bramki: Kacper Mozgawa, Moritz
Lech Rypin - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2
Bramki: Marcel Łapkiewicz i Radosław Rybka -
Dąb Barcin - Sokół Damasławek 1:4
Bramki: Dreżewski -
Wisła Nowe - Start Warlubie 4:2
Bramki: Patryk Sukowski 2, Damian Dreżek, Krzysztof Boniecki
Noteć Inowrocław - Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Bramki: Kamil Wyciechowski, Norbert Szymczak, Kevin Piekarski - Ostap Samar.
Fregata Polanowice - Tarant Wójcin 0:9 (0:4)
Bramki: Wiktor Mochalski 3, Dawid Kaźmierczak 2, Hubert Ciesielczyk 2, Miłosz Ciesielczyk, samobójcza
Wisła Dobrzyń - Wisła Płock CLJ 3:3
Bramki: Adrian Nowak, Patryk Olewiński, Paweł Kwaśniewski -
Strażak Przechowo - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:4
Bramki: - B. Kalamajski, K. Dudek, testowany, M. Wojtasik
Iskra Ciechocin - Mustang Ostaszewo (juniorzy) 3:3 (3:1)
Bramki: testowany, Stefaniak, Czarnecki - Żurawski, Jarzynka, Zając.
Feniks Lasin - Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 8:0
Bramki: Hubert Marszalek 3, Kacper Kurkiewicz 2, Ermanno Gubala 2, testowany.
Mień Lipno - Sparta Łubianka 8:3
Bramki: Filip Cymerman 2, Dawid Cymerman 2, Jakub Ciechanowski 3, Mateusz Bartczak - .
Pomorzanin Toruń - Zdrój Ciechocinek 5:2 (2:0)
Bramki: testowany I (15), Bartosz Talarek (41), Oliwier Ottka (47), testowany II (76), Adam Szadkowski (90) - (52, karny), (79)
Tarpan Mrocza - Kujawy Markowice 10:2 (3:0)
Cukrownik Tuczno - Orłowianka Orłowo 1:1
Kujawianka Strzelno - Mikrus Szadłowice 3:4
Unia Gniewkowo - Zawisza II Bydgoszcz 3:3
LTP Lubanie - Orzeł Służewo 3:0
Gwiazda Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska 0:2
Start Stawki - Mustang Ostaszewo 2:2
Dąb Bąkowo - LZS Kościelec 6:2
Legia Chełmża - Sadownik Waganiec 5:4
Chemik II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:3
Czarni Wierzchosławice - Goplania Inowrocław 4:1
Zagłebie Piechcin- Snajper Rogowo 0:4
Piaski Bydgoszcz - Fala Świekatowo 1:3
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tęcza Topólka 12:4
Kujawiak Kruszyn - Ziemowit Osięciny 10:0
Wyniki - sparingi - czwartek (8.02.2024)
BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:4
Bramki: Kozłowski, P. Zieliński, Chylewski, A. Zieliński
Wyniki - sparingi - środa (7.02.2024)
Polonia Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica 1:0 (1:0)
Bramka: Miłosz Olejniczak.
Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo 4:2
Bramki: Łukasz Chruścicki, Oliwier Pietrzak, Mariusz Miłek, Mateusz Brzóstowski - Igor Derkowski, Radosław Kłosowski
Chemik Moderator Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo 5:0
Bramki: testowany, Marcel Strzyżewski, Damian Rysiewski, Mateusz Gogoliński, Dawid Zaborowski
Wyniki - sparingi - niedziela (4.02.2024)
Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 6:0 (2:0)
Bramki: Jędrzejczak 4, Deresiewicz, Łozowicz
Mieszko Gniezno - Unia Solec Kujawski 1:1 (1:0)
Bramki: Adrian Franczak (13) -
Polonia Chodzież - Unia Solec Kujawski 4:3 (2:1)
Kolorowi Krusza Zamkowa - Noteć II Gębice 3:1
Bramki: Jakub Dreśliński 2, Ostap Samar - Sebastian Woźniewicz
Pogoń Mogilno - Zjednoczeni Trzemeszno 6:0
Bramki: Wiktor Mrówczyński, Mateusz Rościszewski, Adam Kozłowski 3, Mateusz Zieliński
Rawys Raciąż - Tęcza Brusy 5:0
Legia Chełmża - Sparta Łubianka 9:1
Bramki: Dormowicz 4, Etmański 2, Yepifanow, testowany I, testowany II
Noteć Inowrocław - Burza Nowa Wieś 3:0 (1:0)
Bramki: Norbert Szymczak 2, Piotr Żyłkowski.
Feniks Łasin - Unia Wąbrzeźno junior A1 9:0
Bramki: Przemysław Kamieniecki 2, Przemysław Białkowski 2, Jakub Badaszewski 2, Kacper Kurkiewicz, Oskar Smigielski, Hubert Marszałek
Czarni Lniano - Pomowiec Kijewo 2:3 (0:3)
Bramki: - Mikołaj Sonnenberg, Paweł Kosnowicz, Marcin Matewski
MUKS CWZS Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:2
Bramki: - testowany, Zieliński
Zagłębie Piechcin - Unia Wapno 0:3
Piast Bądkowo - Sadownik Waganiec 3:2
Wyniki - sparingi - sobota (3.02.2024)
Legia II Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:2 (2:1)
Bramki: (18), (23) - testowany (29), Paweł Łydkowski (76)
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0:0
W 80 min. Szymon Krocz (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego
Elana Toruń - Mławianka Mława 2:5 (1:1)
Bramki: Paweł Karbowiński, testowany - testowany, Mateusz Karol 2, Jakub Kopacz, Ivan Hurenko
Wda Świecie - GKS Wikielec 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Ratkowski (75) - Mateusz Jajkowski (45+1, karny)
Wda II Świecie - Chełminianka Chełmno 2:1
Bramki: - Dawid Bocian
Start Eco-Pol Pruszcz - Noteć Łabiszyn 2:2 (1:0)
Bramki: Igliński (7), Górzyński (60) - Bakuniak (84), Krajewski (89)
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka izbica Kujawska 3:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki 2, Patryk Wiśniewski
KP Polonia Bydgoszcz - Gryf Sicienko 3:1 (1:1)
Bramki: Hubert Raczkowiak, Mikołaj Szmelc, Oskar Andrzejewski -
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tłuchowia Tłuchowo 2:2
Bramki: - Marcin Warcholak, Dawid Kieplin
Lech Rypin - Mustang Ostaszewo 1:1
Bramki: Paweł Lewandowski - Nikodem Dziurlikowski
Pomorzanin Toruń - Start Toruń 2:0
Bramki: Bartosz Talarek, Jakuba Sajda
Gedania Gdańsk - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:3 (1:1)
Bramki: Aleksander Łazarski, testowany, Krzysztof Bąk, Bartłomiej Zalewski - Patryk Perliński, Marcel Strzyżewski, testowany
Jeziorak Iława - Unia Wąbrzeźno 1:2 (0:0)
Bramki: Hubert Szramka (51) - Aron Maciejewski (56), Damian Orzechowski (78)
Elana Toruń U19 - Cyklon Kończewice 2:4 (1:0)
Bramki: - L. Sikorski 3, P. Żbikowski
Start Radziejów - Dąb Bąkowo 2:1
Bramki: - Norbert Mielcarek (karny)
Piast Złotniki Kujawskie - Tarant Wójcin 2:4
Bramki: Nowak Piechocki - Wiktor Mochalski 2, Bartosz Mańkowski, Hubert Ciesielczyk
Zdrój Ciechocinek - Drwęca Golub Dobrzyń 1:2
Bramki: Elsner - .
Notecianka Pakość - Tarpan Mrocza 0:5
LTP Lubanie - Wisła Dobrzyń 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Nowak
Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń 3:2 (2:1)
Bramki: testowani 3 - Przemysław Kowalczyk, samobójcza
Pałuczanka Żnin - Gopło Kruszwica 1:0
LKS Dąbrowa Chełmińska - Unisłavia Unisław 6:1
Dąb Barcin - Mieszko II Gniezno 4:3
Bramki: Mróz, Kurant, Gryglewicz, testowany
Orzeł Służewo - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1
Bramki: Zielonka -
Unia Gniewkowo - Kazimierz Polonus Biskupi 1:2
Bramki: Cięgotura -
Spójnia Białe Błota - MUKS Bydgoszcz 1:1
Bramki: testowany -
Victoria Czernikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:6 (1:3, 0:2, 1:1)
Bramki: David Pytel, testowany - Łukasz Witucki 2, Szymon Michałkiewicz 2, Patryk Kasaira, Dominik Majewski
Piaski Bydgoszcz - Sokół Nowy Dwór 3:0
Bramki: M. Błoch, T. Grzegorek, testowany
Skrwa Skrwilno - Pogrom Zbójno 4:0
Bramki: Jakub Trędewicz 2, Jakub Fałdowski, Karol Pawelec
Polonia II Środa Wielkopolska - Noteć Gębice 13:0 (7:0)
Grom Osie - Naprzód Jabłonowo 1:4 (1:1)
Bramki: Paweł Górski (karny) - Dominik Lewandowski, Mateusz Rumiński, Andrei Trush, Maksym Novakov
Gwiazda Bydgoszcz - Start Stawki 3:3
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Kruszyn 7:2
Sparingi - sobota (27.01.2024)
Elana Toruń - Wda Świecie 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Kalitta (41)
Polonia Bydgoszcz- Wisła Dobrzyń 1:0 (1:0)
Bramka: Oskar Lipkowski (1)
Cuiavia Inowrocław - Zawisza II Bydgoszcz 3:0
Bramki: Kajetan Wojciechowski, Mateusz Kurtysiak, Łukasz Chruścicki
Zawisza Bydgoszcz - Wisła II Płock 3:1 (0:1)
Bramki: Fabian Leonowicz 2, Sebastian Rugowski -
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0:4 (0:3)
Piast Kołodziejewo - Gryf Sicienko 1:4 (1:3)
Bramki: Sebastian Basiński - Radosław Zakrzewski, Arkadiusz Woźniak, Kacper Wierzbanowski, Igor Wardalski.
Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski 0:1
Lech Rypin - GKS Wikielec 1:3 (0:2) mecz 2x30 minut
Tłuchowia - GKS Wikielec 1:2 (0:1) mecz 2x30 minut
Lech Rypin - Tłuchowia 0:4 mecz 2x30 minut
Bramki: Testowany I 3, testowany II
Unia Wąbrzeźno - Sokół Radomin 3:0 (2:0)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2:2
Bramki: Zaborowski (32), Klatecki (81) -
AKS SMS Łódź - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (3:1)
Bramki: - Stanisław Łojewski
Nielba Wągrowiec – Pogoń Mogilno 1:0 (0:0)
Bramka: Janusz Strakowski (53)
Gopło Kruszwica - Tarant Wójcin 1:4
Bramki: - Bartosz Mańkowski, Hubert Ciesielczyk, Wiktor Mochalski 2
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża 3:1
Bramki: Kamil Linkowski 2, Dawid Bocian - Łukasz Dormowicz
Elana Toruń - Tarpan Mrocza 4:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Góra (karny), Jakub Stawski, Krystian Rybacki 2 - Mateusz Oczkowski, Kamil Żylski, Hashidate Tsubasa
Grom Osie - Stal Grudziądz 2:2
Bramki: Michał Horna, Paweł Gorski -
Jeziorak Iława - Sparta Brodnica 2:0 (0:0)
Łokietek Brześć Kujawski - Start Stawki 4:2
Bramki: Gryczewski 2, Pałczyński, Wienconek
Lider Włocławek - Start Stawki 1:3
Sparingi - niedziela (28.01.2024)
Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo 3:2 (1:1)
Bramki: Tucholski, Szal, Świątek -
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 (1:1)
Bramki: - Hubert Maciąg, Paweł Zaroślak
Zdrój Ciechocinek - Victoria Czernikowo 1:2
Bramki: - testowany 2
Feniks Łasin - Gwiazda Tartak Starogród 8:1
Bramki: Jakub Badaszewski 2, Oskar Smigielski 2, Kacper Kurkiewicz, Hubert Marszalek, testowany I, testowany II - .
Gwiazda Bydgoszcz - Szubinianka II Szubin 10:1
Unia Gniewkowo - Wilki Wilczyn 6:0
Kujawiak Kowal - Mazur Gostynin 6:4
Dąb Barcin - Polonia Chodzież 1:2
Sparingi - środa (24.01.2024)
KKS Kalisz - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:1)
Bramki: Filip Szewczyk (57, karny) - Fabian Leonowicz (41), Patryk Urbański (70, karny)
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk 1:2 (0:0)
Bramki: Szymon Krocz (67) - Filip Sosnowski (46), Bartosz Zalewski (83)
Sparingi - sobota (20.01.2024)
Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy 4:0 (2:0)
Bramki: Szymon Krocz 2 (21, 24), Kostiantyn Cherni (56), Oskar Sikorski (67)
Cuiavia Inowrocław - Mustang Ostaszewo 1:3 (1:0)
Bramki: Mateusz Kurtysiak - Masato Hayashi 2, Filip Karwacki
Zawisza Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Fabian Leonowicz (90)
Kujawiak Lumac Kowal - Start Stawki 5:4 (3:0)
Bramki: Patryk Wojtylak 2, Paweł Behlke, Łukasz Grube, Rafał Jankowski - Paweł Kanik 2, Łukasz Rutecki, Michał Łęszczak.
Nielba Wągrowiec - Unia Solec Kujawski 1:0
Bramka: Gracjan Wysocki
Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1 (2:1)
Bramki: Kacper Patyk 2- Łukasz Witucki (karny)
Wda Świecie - Olimpia II Grudziądz 4:1 (1:0)
Bramki: Marcin Droz (35), Szymon Kozłowski (49), Jakub Bollin (66), Jakub Węgrzyn (81, karny) - (73, karny)
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 0:3 (0:1)
Bramki: Maciej Rożnowski, Jay Jaskólski, Miłosz Raniszewski
Kujawianka Izbica Kujawska - Wisła Dobrzyń 2:2 (0:1)
Bramki: testowany, Michał Miziołek -
Gopło Kruszwica - GKS Sompolno 2:2 (0:0)
Bramki: Białek, testowany - .
Lider Włocławek - Piast Bądkowo 5:0
Bramki: Goodluck, Pawłowski, Micek, Byczkowski, Ziemann
Powiśle Dzierzgoń - Sparta Brodnica 2:1 (0:0)
Bramka: - Mateusz Brzóska.
Sparingi - sobota (13.01)
ŁKS II Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Mikołaj Lipień (80)
Elana Toruń - GKS Wikielec 2:5 (0:1, 2:3, 0:1)
Bramki: Maciej Rożnowski (68), testowany (79) - Sebastian Szypulski (15), Mateusz Szmydt (72), Oskar Kordykiewicz 2 (65, 76), Mateusz Sobotka (107)
W 30 minucie Elana nie wykorzystała rzutu karnego. Grano 3x40 minut
Chemik Moderator Bydgoszcz - GLKS Dobrcz-Wudzyn 8:1
Bramki: Mateusz Gogoliński 2, Łukasz Pikalski 2, Marcel Strzyżewski, Damian Kochmański, Kacper Klimkiewicz, Remigiusz Lewandowski -
Wda Świecie - Łokietek Brześć Kujawski 7:2 (2:1)
Bramki: zawodnik testowany (16), Szymon Kozłowski (41), Michał Kalitta 3 (56, 58, karny, 81), Damian Rybacki 2 (68, 71) - Kacper Wienconek 2 (5, 87).
Nowi trenerzy w 4. lidze kujawsko-pomorskiej
- Piotr Fiutak - trener KP Polonia Bydgoszcz
- Szymon Maziarz - trener Cuiavii Inowrocław
- Mirosław Milewski - trener Pogoni Mogilno
- Waldemar Czarnecki - trener Chełminianki Chełmno
- Łukasz Wróblewski - trener Pomorzanina Toruń
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?