reklama

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Stopnica

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Wyniki wyborów w Stopnicy do Sejmu i Senatu to coś, na co czeka z niecierpliwością każdy wyborca. Od wyniku wyborów parlamentarnych 2019 zależy nasza przyszłość. Kto wygrał wybory do Parlamentu? Sprawdź, kto dostał najwięcej głosów do Senatu w okręgu nr 81, a kto w wyborach do Sejmu z okręgu nr 33. Kogo wybrali mieszkańcy Stopnicy, aby ich reprezentował? Sprawdź wyniki wyborów 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Stopnica

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 33.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Siekierski Czesław Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 745
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,24%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Apel Piotr Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: polityk

3. Kotowski Kazimierz Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Opatów
  • Zawód: polityk

4. Swajda Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Sulisławice
  • Zawód: urzędnik samorządowy

5. Gałuszka Grzegorz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 994
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Tyjas Jolanta Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 820
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Nieznanowice
  • Zawód: nauczycielka

7. Wawrzyła Leszek Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 335
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Sieńsko
  • Zawód: nauczyciel

8. Barańska Stanisława Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 832
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: lekarz medycyny

9. Świerczyński Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 483
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Stąporków
  • Zawód: urzędnik

10. Bień Ewelina Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 930
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonka
  • Zawód: politolog

11. Fucia Mirosław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Sielec Kolonia
  • Zawód: rolnik

12. Bętkowska Sylwia Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 812
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kostomłoty Drugie
  • Zawód: politolog

13. Marwicki Krzysztof Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 662
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: ekonomista

14. Szulc Aleksandra Aniela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: nauczyciel

15. Nowaczkiewicz Sebastian Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 788
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Zawada
  • Zawód: samorządowiec

16. Michnowska-Małek Katarzyna Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Skarżysko-Kamienna
  • Zawód: ekonomista

17. Golik Anna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Pińczów
  • Zawód: nauczyciel

18. Gabryś Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Staniowice
  • Zawód: rolnik

19. Karliński Mateusz Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łosienek
  • Zawód: adwokat

20. Żołądek Piotr Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 481
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Łabędziów
  • Zawód: samorządowiec

21. Żyła Jerzy Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Sandomierz
  • Zawód: nauczyciel

22. Garbuzik Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 218
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: nauczyciel

23. Żebrowski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 419
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Cedzyna
  • Zawód: ekonomista

24. Zdonek Krystyna Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Jastków
  • Zawód: rolnik

25. Skotnicki Michał Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 078
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłów
  • Zawód: nauczyciel

26. Brzeszcz Joanna Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Pierocice
  • Zawód: rolnik

27. Kruk Zofia Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Morawicka
  • Zawód: emeryt

28. Bodo Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Skarżysko-Kamienna
  • Zawód: historyk

29. Myszka Jan Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Tychów Stary
  • Zawód: rolnik

30. Pawlik Danuta Aniela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

31. Kliś Karol Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 330
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Korczyn
  • Zawód: prawnik

32. Jarubas Krystian Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 712
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,53%
  • Miejsce zamieszkania: Błotnowola
  • Zawód: polityk

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Ziobro Zbigniew Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 115 903
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 20,34%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

2. Krupka Anna Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 69 946
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,27%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Starogrodzka
  • Zawód: socjolog

3. Lipiec Krzysztof Bogdan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,55%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

4. Cieślak Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,16%
  • Miejsce zamieszkania: Oblekoń
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Kwitek Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 5 453
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Sandomierz
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Wawrzyk Piotr Sylwester ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 6 750
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Wojtyszek Agata Katarzyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,22%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

8. Zuba Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 607
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,63%
  • Miejsce zamieszkania: Suchedniów
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Latosiński Bogdan Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Straszniów Gumienicki
  • Zawód: parlamentarzysta

10. Kryj Andrzej Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 690
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,35%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: parlamentarzysta

11. Gosek Mariusz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 621
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,81%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: pedagog resocjalizacji

12. Bielecki Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: lekarz

13. Konarski Artur Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 903
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Jadwigów
  • Zawód: rolnik

14. Puchrowicz Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 830
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Raków
  • Zawód: nauczyciel

15. Tarczyński Dominik ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,44%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: prawnik

16. Koniusz Zbigniew Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 297
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Pińczów
  • Zawód: lekarz medycyny

17. Stępień-Zając Dorota Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: nauczycielka

18. Piec Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 788
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Smyków
  • Zawód: inżynier leśnictwa

19. Słoniewska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 937
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: asystent prawny

20. Orzeł Bartłomiej Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 427
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

21. Buras Agnieszka Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,72%
  • Miejsce zamieszkania: Suchedniów
  • Zawód: ekonomista

22. Strzała Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 955
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Staszów
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Jalowska Małgorzata Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Adamów
  • Zawód: ekonomista

24. Przybyszewski Hubert Wacław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 053
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kazimierza Wielka
  • Zawód: prawnik

25. Ślusarczyk Maksymilian Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: radca prawny

26. Iwańska-Bęben Patrycja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: architekt

27. Przygodzka Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Radoszyce
  • Zawód: pedagog

28. Chruszcz Sylwester Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: architekt

29. Krępa Danuta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 925
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

30. Zieleń Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 919
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: ekonomista

31. Kuś Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 270
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

32. Dorywalski Bartłomiej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 386
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,3%
  • Miejsce zamieszkania: Włoszczowa
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Szejna Andrzej Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 24 337
  • Procent głosów oddanych na listę: 42,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,27%
  • Miejsce zamieszkania: Izabelów
  • Zawód: prawnik

2. Piechna-Więckiewicz Paulina Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 191
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

3. Pietruszka Aron Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 013
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: pracownik biurowy

4. Wielgus Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 908
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Gajda Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 096
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Skarżysko-Kamienna
  • Zawód: lekarz medycyny

6. Chłodnicki Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 360
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,77%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Lisiak Alicja Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Morawica
  • Zawód: socjolog

8. Chyla Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sędziszów
  • Zawód: pracownik biurowy

9. Długosz Bogusława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 396
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Bartków
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Grabowski Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: inżynier metalurg

11. Arendarski Krzysztof Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 296
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: sprzedawca

12. Bieluń Adrian Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rudki
  • Zawód: hotelarz

13. Lisowska Anna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 701
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Karpiński Stanisław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 598
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Słupia
  • Zawód: lekarz medycyny

15. Krupa Jacek Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Sandomierz
  • Zawód: emeryt wojskowy

16. Łosin Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Cedzyna
  • Zawód: poligraf

17. Kosecka Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 256
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: technik chemik

18. Tarapacz Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: położna

19. Marenin Mirosława Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: ekonomista

20. Kowalczyk-Kwiecień Irena Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: lekarz medycyny

21. Komar Iga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Nietulisko Duże
  • Zawód: pracownik administracyjno-biurowy

22. Kasperkiewicz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Staszów
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Borowiecka Beata Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Walo Marek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: kierowca

25. Pawłowska Agata Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: specjalista ds. sprzedaży

26. Mentel-Walkiewicz Anna Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

27. Koper Ewa Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ożarów
  • Zawód: technik przetwórstwa tworzyw sztucznych

28. Zimnicka Marlena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 155
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: logopeda

29. Sojka-Głuszak Dobrosława Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 69
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Chomentówek
  • Zawód: sadownik

30. Jurek Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Konieczno
  • Zawód: ekonomista

31. Klamczyński Jan Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 568
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłów
  • Zawód: mechanik maszyn budowlanych

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Bosak Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 65,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,89%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: działacz społeczny

2. Iwan Mateusz Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 248
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Huta Nowa
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Milczuszek Damian Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 722
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Końskie
  • Zawód: logistyk

4. Wilczyński Łukasz Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Wąchock
  • Zawód: fizjoterapeuta

5. Sokolnicki Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: prawnik

6. Ospara Łukasz Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 221
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: historyk

7. Piasecka - Leydo Mariola Nina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: radca prawny

8. Bilski Juliusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 526
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Skarżysko-Kamienna
  • Zawód: księgowy

9. Kurowski Dawid Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: inżynier

10. Oraniec Roksana Adrianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 620
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Ćmielów
  • Zawód: studentka

11. Szczęsna Aneta Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 632
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Piekoszów
  • Zawód: nauczyciel

12. Symela Kinga Paula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Końskie
  • Zawód: fizjoterapeuta

13. Śliwa Mateusz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sudół
  • Zawód: informatyk

14. Kopacz Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Trzcianka
  • Zawód: leśnik

15. Długosz Przemysław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: leśnik

16. Wieczorek Katarzyna Mariola ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: mechanik

17. Pająk Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: kurator sądowy

18. Rusin Kinga Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 472
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kostomłoty Pierwsze
  • Zawód: nauczyciel

19. Leżańska Barbara Walentyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kołomań
  • Zawód: technik budowlany

20. Tkacz Sebastian Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeziny
  • Zawód: terapeuta zajęciowy

21. Zapart Danuta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: ekonomista

22. Małkiewicz Marceli Seweryn ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 282
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Góry Wysokie
  • Zawód: rolnik

23. Burzawa Piotr Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: student

24. Tomczyk Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Klimontów
  • Zawód: inżynier

25. Świstak Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: przedsiębiorca

26. Obiedziński Mikołaj Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 77
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Nowiny
  • Zawód: student

27. Kozieł Maria Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

28. Głodek Monika Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: przedsiębiorca

29. Tyrała Krzysztof Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 132
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Jędrzejów
  • Zawód: fizyk

30. Wilczyńska Dominika Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 162
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: nauczyciel

31. Bugajski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łysowody
  • Zawód: rolnik

32. Kasza Krzysztof Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 355
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: informatyk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Sienkiewicz Bartłomiej Henryk ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 35 009
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,14%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyk

2. Cyrański Adam Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 864
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,73%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Okła-Drewnowicz Marzena ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,73%
  • Miejsce zamieszkania: Skarżysko-Kamienna
  • Zawód: poseł na sejm RP

4. Gierada Artur Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: poseł na sejm RP

5. Wojda Agata Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 600
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

6. Materek Jerzy Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 274
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,93%
  • Miejsce zamieszkania: Suchedniów
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Pietrzczyk Lucjan Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 874
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Bilcza
  • Zawód: nauczyciel

8. Braun Michał Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: zawodowy działacz organizacji pozarządowej

9. Kmita Maciej Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Pińczów
  • Zawód: asystent parlamentarny

10. Handze Edyta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: menedżer

11. Cichocki Michał Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Końskie
  • Zawód: ekonomista

12. Dziarek Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 411
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kamień Łukawski
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

13. Zoch Andrzej Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 641
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
  • Zawód: emeryt

14. Maderak Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 732
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Skorczów
  • Zawód: nauczyciel

15. Bryk Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 586
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Staszów
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Łata Eugeniusz Wacław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Jędrzejów
  • Zawód: emeryt

17. Sioja Anna Czesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kije
  • Zawód: nauczyciel

18. Pustuł Gabriela Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 139
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Chlewice
  • Zawód: studentka

19. Jarkiewicz Robert Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik budownictwa

20. Mnoyan Avetis ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 207
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wolica
  • Zawód: przedsiębiorca

21. Gruszka Dorota Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 615
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Cudzynowice
  • Zawód: pedagog

22. Klesyk Maciej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: prawnik

23. German-Szczukiewicz Katarzyna Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Krzystanek Norbert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Staszów
  • Zawód: nauczyciel

25. Dziopa Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Brzechów
  • Zawód: nauczyciel

26. Dziewanowska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 182
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Oblęgorek
  • Zawód: rolnik

27. Bator Dawid Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Suchedniów
  • Zawód: nauczyciel

28. Dajczer Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Czarniecka Góra
  • Zawód: politolog

29. Łukawska Dorota Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: prawnik

30. Jaroszek Zofia Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Korczyn
  • Zawód: emeryt

31. Buszewicz Izabela Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Oblęgór
  • Zawód: prawnik mediator

32. Gągorowski Sławomir Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 675
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Sandomierz
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Skuza Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 969
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Jedynak Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 572
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Stąporków
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Kaźmierczak Emilia Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 271
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Staszów
  • Zawód: adwokat

4. Dudek Artur Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zawód: ekonomista

5. Sikora Hubert Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: starszy inspektor

6. Koza Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 309
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bizoręda
  • Zawód: optyk

7. Domagała Aleksander Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 248
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Nieprowice
  • Zawód: prawnik

8. Sikora Jakub Dawid ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wiśniówka
  • Zawód: adwokat

9. Czaj Dominik Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 94
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Krasocin
  • Zawód: politolog

10. Woch Marcin Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Słupia
  • Zawód: informatyk

11. Jałocha Anna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Miławczyce
  • Zawód: finansista

12. Filiks Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: student

13. Gorzelak Monika Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Kłucka
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Kościelniak Ireneusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 83
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: programista CNC

15. Sędek Żaneta Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ignacówka
  • Zawód: logistyk

16. Krzemiński Maciej Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: spedytor

17. Forma Paulina Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 121
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: stylista

18. Klimek Adam Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Skorzeszyce
  • Zawód: operator maszyn

19. Wawrzeńczyk Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 98
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: technik odzieży

20. Drogosz Bartłomiej Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Brynica
  • Zawód: fryzjer

21. Florczyk Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Pilczyca
  • Zawód: technik hotelarz

22. Kumek Karol Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 43
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Ruda
  • Zawód: piekarz

23. Olejarczyk Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 58
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: handlowiec

24. Sagan Stanisław Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 65
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Badrzychowice
  • Zawód: technik budowlany

25. Adamczyk Magdalena Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wiśniówka
  • Zawód: fryzjer

26. Kurowski Hubert Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 56
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Wilanów
  • Zawód: handlowiec

27. Sikora Marlena Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 64
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: handlowiec

28. Tarka Tomasz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 36
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: technik żywienia zbiorowego

29. Kowalska Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 83
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Masłów I
  • Zawód: kucharz

30. Osman Monika Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 91
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Brynica
  • Zawód: ogrodnik

31. Pawlik-Kirkiewicz Magdalena Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 58
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: urzędnik państwowy

32. Jelonek Arkadiusz Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: geodeta

Lista kandydatów nr 9: KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

1. Liroy-Marzec Piotr Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 393
  • Procent głosów oddanych na listę: 89,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,3%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: muzyk

2. Połanecki Paweł Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 41
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier - ekonomista

3. Molenda Marcin Lech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Szewna
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Krystowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 37
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: adwokat

5. Piotrowski Michał Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 42
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Zieliński Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 75
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Piaski Brzóstowskie
  • Zawód: operator sterylizatora

7. Głodkowska Katarzyna Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 31
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: technik technolog odzieżowy

8. Bukłat Łukasz Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 25
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Górno-Parcele
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Machnicka-Zielińska Ewa Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 46
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: nauczyciel

10. Lech Sławomir Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 55
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Chmielnik
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Deep Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 53
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: magister pielęgniarstwa

12. Bukłat Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 30
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Górno-Parcele
  • Zawód: dietetyk

13. Sitkowski Piotr Maksymilian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 42
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Wąchock
  • Zawód: muzyk

14. Pawlikowska-Wijas Ewelina Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 23
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: technik - handlowiec

15. Lis Tomasz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: technik prac biurowych

16. Pęcak Monika Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 21
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: handlowiec

17. Bożek Karol Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 34
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: student

18. Bożek Aleksandra Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 34
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Starachowice
  • Zawód: pracownik administracyjny

19. Jaroszewski Paweł Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kielce
  • Zawód: technik elektryk

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Stopnica

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 81.

Lasak Andrzej Franciszek ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 67 983
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 35,91%
  • Miejsce zamieszkania: Szczerbaków
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: rolnik

Włosowicz Jacek Władysław ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 121 321
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 64,09%
  • Miejsce zamieszkania: Bilcza
  • Partia: Solidarna Polska
  • Zawód: ekonomista

Dowiedz się więcej

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Stopnica - Busko-Zdrój Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3