Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAnia

Busko-Zdrój
Mieszkaniec Ania

Ania

Dodano 2016-12-27 12:03:31

Giełda transportowa

Zbyt zajęci w ciągu roku, często kawałek naszego urlopowego czasu planujemy poświęcić na przeprowadzkę. Aby nie stracić na jej organizację zbyt wielu wakacyjnych chwil, sprawdź jak łatwo i szybko zlecić dowolną przesyłkę w serwisie aukcji transportowych.

W serwisie http://clicktrans.pl

Mieszkaniec Ania

Ania

Dodano 2015-12-11 09:38:25

Transport samochodu na autolawecie – porady i wskazówki

Transport samochodu na autolawecie to najpopularniejsze rozwiązanie, gdy chcemy np. sprowadzić auto z zagranicy lub holować uszkodzony pojazd. W poniższym poradniku omawiamy transport na autolawecie w pigłuce – wszystko, co warto wiedzieć, aby bezpiecznie przewozić samochód na autolawecie. Laweta a autolaweta – jaka jest różnica? Gdy planujemy wynajem pojazdu holującego stajemy przed dylematem – czy wybrać lawetę, czy autolawetę. Zasadnicza różnica polega na tym, że laweta jest jedynie przyczepą, na której mocujemy holowane auto. Natomiast autolaweta to kompleksowe połączenie kokpitu sterującego i lawety. Co zatem wybrać? Jeśli zależy nam na tym, aby maksymalnie panować nad pojazdami, warto wybrać autolawetę, która nie tylko gwarantuje większą zwrotność, ale także minimalizuje ryzyko zarysowań lakieru, otarć, czy uszkodzenia auta. więcej o transporcie na http://www.info.clicktrans.pl/transport-samochodu-na-autolawecie-porady-i-wskazowki/

Mieszkaniec Ania

Ania

Dodano 2015-12-07 09:08:39

Transport i przeprowadzki w Łodzi

Transport przesyłek na trasie Łódź – Warszawa
Na odcinku Warszawa-Łódź najczęściej przewozi się meble (średni koszt: 179 zł), a także zleca przeprowadzki (średni koszt 356 zł) i transport sprzętu AGD (średni koszt 145 zł). Do często zlecanych kategorii transportu na tej trasie należy także transport paczek ze średnim kosztem transportu – 140 zł.
Transport przesyłek na trasie Łódź – Kraków
Znaczna większość zleceń transportu na trasie Kraków – Łódź dotyczy transportu mebli (średni koszt 171 zł). Kolejną co do popularności kategorią jest transport palet (średni koszt 220 zł). Przeprowadzka na trasie Łódź-Kraków to koszt około 445 zł.
Transport przesyłek na trasie Łódź-Wrocław Na trasie Łódź-Wrocław
również najczęściej przewozi się meble (średni koszt 125 zł). Następną kategorią zleceń, która cieszy się dużą popularnością są paczki oraz sprzęty gospodarstwa domowego (średni koszt 185 zł).
Transport przesyłek na trasie Łódź – Gdańsk
Średnia cena transportu mebli to 175 zł na tej trasie. Sprzęt AGD można przewieźć średnio za 150 zł a maszyny i urządzenia przemysłowe za 299 zł. http://www.info.clicktrans.pl/transport-i-przeprowadzki-w-lodzi/

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca