Redakcja naszemiasto.pl w Świętokrzyskiem - skontaktuj się z nami

Miłosz Skiba
Miłosz Skiba
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa świętokrzyskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: internet@echodnia.eu

Redakcja naszemiasto.pl - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Kielce

  • ul. IX Wieków Kielc 4
  • Maciej Banachowski
  • tel. 697770582
  • mail: maciej.banachowski@polskapress.pl

Busko-Zdrój

  • Michał Kolera
  • tel: 697770581
  • mail: michal.kolera@polskapress.pl

Jędrzejów

  • Aleksandra Boruch
  • tel: 697770548
  • mail: aleksandra.boruch@polskapress.pl

Kazimierza Wielka

  • Krzysztof Wieczorek
  • tel: 697770594
  • mail: krzysztof.wieczorek

Końskie

  • Miłosz Skiba
  • tel: 697770602
  • mail:milosz.skiba@polskapress.pl

Opatów

  • Anna Śledzińska
  • tel: 697770567
  • mail: anna.sledzinska@polskapress.pl

Ostrowiec Świętokrzyski

  • Anna Śledzińska
  • tel: 697770567
  • mail: anna.sledzinska@polskapress.pl

Pińczów

  • Michał Kolera
  • tel: 697770581
  • mail: agata.chrobot@polskapress.pl

Sandomierz

  • Klaudia Tajs
  • tel: 697770063
  • mail: klaudia.tajs@polskapress.pl

Skarżysko-Kamienna

  • Mateusz Bolechowski
  • tel: 697770592
  • mail: mateusz.bolechowski@polskapress.pl

Starachowice

  • Sławomir Sijer
  • tel: 697770552
  • mail: slawomir.sijer@polskapress.pl

Staszów

  • Maciej Barwinek
  • tel: 697770547
  • mail: maciej.barwinek@polskapress.pl

Włoszczowa

  • Marek Piórecki
  • tel: 510026017
  • mail: marek.piorecki@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

  • Małgorzata Musiał
  • malgorzata.musial@polskapress.pl
  • tel. 697 770 151
  • 41 349 53 10

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w Świętokrzyskiem - skontaktuj się z nami - Kielce Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie